Feyzullah Doğru

Üst Akıl Hainlik Peşinde!

feyzullahdogru@surmelihaber.com
Feyzullah Doğru
26 Haziran 2015 Cuma 15:22

İki gün önce sabah saatlerinde eş zamanlı olarak Kobani’de iki köye saldırı düzenlemesinin ardından kirli eller yine ortaya çıktı.

Kobani'dekilerin sınır köylerindeki akrabalarına verdiği bilgilere göre, kente sızan IŞİD üyelerinin YPG üniformaları giyerek  gece saat 03.00'ten sabahın ilk ışıklarına kadar evlerin kapılarını çalarak içeri girdi çok şiddetli çatışmalar yaşandı. Durum buradan bakarsak sadece IŞİD’in bir operasyon yaptığı düşüncesi içeresinde olabiliriz.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biri olan Twitter’da da farklı bir operasyon vardı. Buradaki operasyonun hedefinde Türkiye vardı. Amaçları Türkiye’nin uluslararası arenada “teröre yardım eden ülke” pozisyonuna iterek bu kirli planlarıyla hainler Twitter’da operasyon başlattı.

Bu hainlere şimdi sormak lazım;

28 Ekim 2014 tarihinde Türkiye’ye gelen peşmerge  grubu Kobani’ye nasıl geçti?

Katyuşa füzeleri, havan topları gibi ağır silahlarla donanmış peşmerge konvoyu, Habur sınır kapısından Türkiye'ye girdi. Her araçta iki Peşmerge'nin yer aldığı Konvoy'un Silopi, Şırnak, Mardin, Kızıltepe, Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç ve Mürşitpınar güzergâhını izleyerek Kobani'ye geçerek IŞİD’le çatıştı. Yani Türkiye  Türkiye izin vermeseydi bugün Kobani IŞİD’in eline geçmişti.

Twitter’da TT listesinin birinci sırasında yer alan #TerroristTurkey hashtag’ı  büyük tepki topladı. Üst akıl tarafından planlı bir şekilde provokasyona dönüştürülmek istendi. Ama gel gelelim bu oyunu da milyonlarca sağduyulu twitter kullanıcısı bozdu.

Artık milletin gözündeki perde kalktı. Bütün kirli tezgahları vatandaşlar bir bir bozuyor. Üst akıl hainlik peşinde koşup dursun ne yazar.

Günün Sözü: "Kolun mu kırıldı? Üzülme; Belki Allah sana kanat verecek." / Hz. Mevlana


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık