Feyzullah Doğru

Hepsi Türkiye’ye Düşman!

feyzullahdogru@surmelihaber.com
Feyzullah Doğru
17 Aralık 2015 Perşembe 20:08

Gün geçmiyor ki Türkiye’nin altını oymaya çalışan birilerini görmeyelim. Amaçları Türkiye güçlenmesin, büyümesin, bölgenin güçlü bir devleti olup ayaklarına dolaşmasın.

Paralel yapıdan tutun, İran, İran, İsrail, Rusya, Mısır, Suriye, DAEŞ, Neoconlar, yerli laikçiler, Geziciler, hepsi Türkiye’ye karşı..

Bunların hedeflerinde en başta her zaman Erdoğan ve Ak Parti bulunuyor. Erdoğan’a ve Ak Parti’ye karşı herkesle işbirliği yapabilirler, Erdoğan ve AK Parti’ye zarar verecekse, herkesle, her konuda işbirliğine hazır birileri her zaman var.

Bunun en güzel örneğini hafta başında gördük. Moskofun avukatlığına soyunarak Türkiye’yi suçlayan bu milletin verdiği vergiyle maaş alan bir vekil! Merak etmiyor da değilim. TBMM Başkanlığı’nın bu ihanet dolu bu vekilin açıklamalar için bir girişimde bulunmasını bekliyorum.

Diğer taraftan Türkiye’nin Başika’daki askeri eğitim birliğinden rahatsız olanlar güruh adeta el birliğiyle Türkiye’nin üzerine her türlü oyunu oynuyor.

Bölge devletlerinden İran’ın acem oyunlarının ardı arkası kesilmezken, Suriye’de var olma konusunda yüzsüz bir şekilde kendilerini haklı gösterme çabası içerisine giriyorlar.

Rusya’ya ne demeli! Rusya’nın bölgeye gelmesine ses çıkarmıyor, ama Türkiye’nin Suriye’ye girmesine karşı her türlü yalan dolan ve iftira kampanyalarını üretiyorlar.

ABD’nin Başkan Yardımcısı Joe Biden, Irak'ın Musul kenti yakınlarındaki Başika kasabasında bulunan Türk askerlerinin 'bir an önce' bölgeden çekilmesi gerektiğini söylerken, Türkiye için iyi bir müttefik açıklamaları yapmalarına “Bu Nasıl Müttefik?” sorusunu akıllara getirmiyor mu?

Yani sonuç olarak Türkiye karşı hazırlanan kirli oyun ortada. Bunun için her yolu deniyorlar. Onlar Türkiye’yi Suriye yapmak için bir an bile duraksamadan çalışacaklar. Biz de bu kalleş düzeni bozmak için var gücümüzle çalışacağız. Unutmayın, Allah bizimledir ve o oyunbozanların en büyüğüdür.

Günün Sözü: Mazlumun bedduasından sakınınız. O dua ile Allah arasında perde yoktur. / Hz.Muhammed (s.a.v)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık