Feyzullah Doğru

Bir Adım Daha Ötesi Yok!

feyzullahdogru@surmelihaber.com
Feyzullah Doğru
30 Temmuz 2015 Perşembe 22:42

Hain odakların Türkiye toprakları üzerindeki kirli oyunları bitmek bilmiyor. Bütün hainler toplanmış “Türkiye’yi nasıl diz çöktürürüz” bunun hesabı içindeler.

Herkes seçimlerden sonra iyi bir hava oluşacağını düşünürken, fidanlarımız bir bir toprağa düştü. Bu vatanın bağrından yetişen kocaman yürekli vatan sevdalısı olan asker ve polisimiz bu hainlerin ilk hedefinde yer aldı ve almaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir tarafında insanlar öldürülüyor, bazıları yaralı kurtuluyor. Bölgenin kalkınması için çalışan iş makinaları yakılıyor. Kahpelikleri daha da say say bitmek bilmiyor.

Şuan ki mevcut duruma bakacak olursak sadece bir terör meselesi ya da PKK meselesi olarak değerlendirmek doğru değil. Bu olaylar zinciri Türkiye’nin varlığını ve geleceğini yok etme adına başlatılmış ve gezi olaylarının ardından en kapsamlı bir proje. Türkiye’nin bütün kılcal damarları zehirleniyor. Türkiye'nin varlığına karşı büyük bir saldırı söz konusu.

Bu ülkede geçmişten bugüne doğru baktığımızda etnik kökeni ne olursa olsun insanların barış içerisinde yaşamasını istemeyen o kadar düşmanımız var. Çözüm süreci bir takım kişilerin sadece egoları üzerinden istismar edildi. Milli birlik ve kardeşliğin önünü kapatmak adına tüm engellemeler yapıldı. 7 Haziran öncesine kadar güven ve istikrar hakim iken şimdiler de ülkeyi diz çöktürmek isteyenlerin planlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu diz çöktürme planında tabiki hedefte Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan üzerinden yürüyor.

Ülkeyi bölmek için kurulan ne kadar terör örgütü varsa, hedefte Ak Parti ve Erdoğan ekseninde hepsi tek bir çatı altında birleşebiliyor. Geldiğimiz bu noktadan baktığımızda görüyoruz ki, Türkiye’yi yeniden yönetilebilir alana çekerek Anadolu’ya hapsedip ardından da iç çatışmalardan başını kaldıramaz hale getirerek ayaklarına dolanmasını engellemek olduğu ortada duruyor.

Herkes şunu iyi bilsin ki, bu ülke, bu milletin son kalesidir. Öyle süslü cümlelerle, entelektüel artistliklerle, göstermelik muhalif pozlarla konuşma zamanı değil. Bu ülkenin vatan sevdalıları canı pahasına mücadele etmeye devam edecek.
Bu planın maşası olanlar bu ülke ne ırak, ne suriye, ne de mısır değil bunu da kulak ardı etmesinler. Planlarınız kanla sulanmış bu topraklarda her zaman olduğu gibi bir bir bozulmaya devam edecek.

Şuandan itibaren kimse bu milletin sabır ve zaaflarını zorlamasın. Çünkü artık bir adım sonrası yoktur. Çünkü bir adım sonrası ya devlet başa ya kuzgun leşe şeklinde olacak.

Günün Sözü: Anadolu alt üst olurken, seyre bakıp öyle durma. Bir gün vatansız serseri olacaksın, kendi yurdunda! Mehmet Akif Ersoy


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık