Feyzullah Doğru

Batının korkulu rüyası Türkiye’nin yanında yerinizi alın!

feyzullahdogru@surmelihaber.com
Feyzullah Doğru
17 Aralık 2016 Cumartesi 18:28

Dünya üzerinde bulunan tüm Müslümanların yaşadığı coğrafyalarda taş üzerinde taş bırakmamak için çalışıyorlar. Öyle ki bunlar her ülke için ayrı ayrı acımasız projeler hazırlamışlar ve hiçbir bölgeyi de istisna dışında tutmamışlar.

Öncelikle bu bölgelerin zaaflarını tespit edip, yapacakları müdahalelerde bu zaafları kullanarak bir harekat planı yapmışlar. Şimdi açıkça görüyoruz ki, bu coğrafyalarda etnik çatışmalardan tutun, mezhep savaşlarına varıncaya kadar büyük bir yıkım planı içindeler. Yaşadığımız yüzyılı cehenneme çevirecek felaket ve kaos senaryolarını uygulamaktan hiç çekinmiyorlar.

Açık söylemek gerekirse, hiç kimse kendini güvende hissetmesin. Hiçbir ülke birbirimizle ilişiklerimiz gayet iyi havasına girmesin. Bu felaket ve kaos senaryolarının arkasına gizlenerek kimse bir şeyleri paylaşmaya çalışmasın. Şuan ülke olarak bu yaşananların ilk evrelerini çevremizde yaşayarak görüyorken, içimizde de toprağımızda yaşayan beyinsiz bir güruh ve vatan hainleri yüzünden bu felaketi de hissediyoruz.

3 kıta 7 denize hükmeden bir neslin devamı olan ecdadımızın toprakları adeta kan gölüne çevrilmiş durumda. Devletlerin adeta terör örgütlerinin sırtını sıvazladığı, siyasi ahlak diye bir şeyin aslında hiç olmadığı, ülkelerin terör örgütleri üzerinden talan edildiği, bin yıldır birlikte mutlu ve huzurlu yaşayanların birbirlerine boğazlatılmaya çalışıldığı, ata yadigarı olan kadim şehirlerimizin harabeye çevrildiğini görüyoruz. Bunlara karşı kafasını kaldıran ülkelerin de nasıl cezalandırıldığını, yüreğimiz parçalanarak maalesef izliyoruz.

Müslüman kimliğinin İslam'ı en çok kullanan ülkeler ve örgütler tarafından nasıl değersizleştirildiğinin, en basit insani hak ve ahlakın nasıl yerle bir edildiğinin şokunu yaşarken, kan gölüne çevrilen bu topraklarda yaşayan mazlumların yine tek bir umudu var o da Türkiye.

Kadın ve çocukları nasıl katlettiğini, harabeye dönen şehirlerden tahliyelerine bile izin verilmediğini, katliamla kutsanan ülkeler ve onlara bağlı örgütler tarafından yaralılara bile merhamet gösterilmediğine tanık oluyoruz.

Biz Türkler mazluma umut olmak için var gücümüzle şehadete koşarken, yeryüzündeki Müslümanlar Türkiye'ye destek vermeli. Batının tek korkulu rüyası, mazlumun umudu olan Türkiye’dir. Dışarıdan ve içeriden yok etmeye ayarlı bütün felaket senaryolarına karşı Türkiye'yi yalnız bırakılmamalı. Ayakta kalan, Son Kale'ye omuz vermeli.  Huzura bu şekilde kavuşacağımız unutulmamalıdır.

Onlar tuzaklarını bir bir kuruyor. Allah da tuzak kuruyor. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. Biz Türkler mazluma umut olmak için bu coğrafyaları kurtaracak ve ayağa kaldıracak tek ülkeyiz.

Hiçbir ülke bu kutlu davada yerini almasa da, yapa yalnız kalsak da Türkiye’nin mücadelesi sonsuza dek sürecektir. Bunu biz değil tarih söylüyor.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık