Feyzullah Doğru

Artık İşler Çığırından Çıkmış Durumda!

feyzullahdogru@surmelihaber.com
Feyzullah Doğru
6 Ağustos 2015 Perşembe 23:16

Türkiye’yi yıkabilmek adına her türlü kirli tezgah hazırlığı içinde olanların oyunları bir bir bozuluyor.

Türkiye’nin son yaptığı operasyonlarda PKK kamplarında sivil kayıp olduğuna dair komik mi komik bir iddia ortaya atmış ve bunu hiçbir devlet kale bile almamıştı.

 Neden alsın ki? bu kansız mı kansız bebek katilleri Kuzey Irak’taki PKK kamplarına çiçek toplamaya mı çıktı!..

HDP’yi 7 Haziran öncesi ve sonrası olarak incelemek daha doğru olacak. Öncesinde Türkiye Partisi Olmak ve Sözde Barış naraları atarken, şimdilerde baktığımızda PKK sevici söylemlerine dönmesi HDP’ye oy veren özellikle Nişantaşı tayfasında hayal kırıklığına neden oldu. Bu durumda HDP iyice köşeye sıkışmış oldu.

Hükümetin çözüm süreci konusunda duruşu noktasında geri adım atmayacağını ya da atamayacağını düşünen HDP Yöneticileri büyük bir bozguna daha uğradı.

TSK’nın son yaptığı hava operasyonların aralıksız sürmesi “Devletin varlığı doğu ve güneydoğu’da yok” diyenlerin ve malum medyadaki PKK sevicilerin bile sesini kesti.

“Tekrar masaya otururuz” hayali içinde olanlar şunu kafalarına iyice soksunlar. Kahpelikten başka bir şey bilemeyen bu hain sürüsü ya silah bırakacak ya silah bırakacak!..

Eğer silahlar bırakılmayıp, saldırılar devam edecek olursa öyle anlaşılıyor ki hükümet PKK’nın nefesini kesmek için tüm adımları atacak.

Gel gelelim son günlerde yaşadığımız olaylara.. Aslında sağcısının da, solcusunun da, liberalinin de bazı gerçeklerin farkına varmaları açısından büyük bir ders oldu.

Artık işler çığrından çıkmış durumda. İlerleyen zamanlarda neler olacak bekleyip göreceğiz..

Kalın Sağlıcakla..

Günün Sözü: Her gördüğün ata sakın deme binektir. Sırrını verme dostuna,bazıları gevşektir. Eşeğe altın semer de vursan, eşek yine eşektir. /Ziya Paşa

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık