Ana Sayfa Güncel Yusuf Başer Yozgat'ı Karış Karış Geziyor

Yusuf Başer Yozgat'ı Karış Karış Geziyor

AK Parti Yozgat Milletvekili ve adayı Yusuf Başer, Yozgat'ta yapımı öngörülen kadınlara yönelik 'Kadın Termal Aquapark ve Spor Kompleksi' tesisleri inşaatını gezip ilgililerden bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2015 Pazar 14:39
Yusuf Başer Yozgat'ı Karış Karış Geziyor

Taşocağı Mezarlığı arka kısmındaki alanda yapılmakta olan kadınlara yönelik tesislerin tamamlanması noktasında ödenek sıkıntısının bulunmadığı bildirildi.

Milletvekili Yusuf Başer, özellikle hanımların çocuklarıyla gidebilecekleri, örf ve adetlere uygun tarzda inşa edilmeye çalışılan tesisin ilin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyledi.

Annelerin, çocuklarıyla birlikte yararlanabileceği tarzda planlanan 'Kadın Termal Aquapark ve Spor Kompleksi' tesisin en kısa sürede tamamlanabilmesi için çalışıldığına vurgu yapan Başer, tesiste Çatak bölgesinde daha önce 600 metre derinlikten çıkartılan saniyede 15 litre debiye sahip, 32 derece sıcaklıktaki suyun kullanılacağını ifade etti. Başer, yaklaşık 10 milyon liralık harcamayla tamamlanacak olan tesislerin 3 adet yüzme havuzu, sauna, spor merkezleri, kafeterya, çocuk oyun alanları, teras bölümünden oluştuğunu sözlerine ekledi.

(Haber/Foto: Seyfi Çelikkaya)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık