Ana Sayfa Siyaset Yusuf Başer Son Noktayı Koydu

Yusuf Başer Son Noktayı Koydu

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, kamu özel ortaklığı ile Yozgat’ta inşaatı süren Araştırma ve Uygulama Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Mayıs 2015 Cuma 15:22
Yusuf Başer Son Noktayı Koydu

AK Partili Başer inşaat çalışmalarını yerinde inceledi açılış için tarih verdi.

HASTANEDE AKSAMA YOK

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Yusuf Başer, inşaatı süren Yozgat Araştırma ve Uygulama Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. Proje Müdürü Mustafa Tibukoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı. AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, “Hastanemiz tamamlandığında Yozgat'ta yaşayanlarla beraber çevre il ve ilçelerde yaşayan insanlara da sağlık hizmeti sunacak. Hastanemiz inşallah 2016 yılının sonunda tamamlanıp 2017’nin ilk aylarına hizmete açılacak” dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, kamu özel ortaklığı ile Yozgat’ta inşaatı süren Araştırma ve Uygulama Hastanesinde incelemelerde bulunarak Proje Müdürü Mustafa Tibukoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

2017 YILINDA HİZMETE AÇILACAK

AK Parti Yozgat Milletvekili Başer, AK Parti'nin temel felsefesinin insanı yaşat ki devlet yaşasın olduğunu belirterek, “Allah'a hamd olsun o noktada Türkiye'de kamu özel hastanelerinde Yozgat Araştırma ve Uygulama Hastanesi bir ilk olacak. Hastanemiz tamamlandığı zaman dünya ile rekabet edebilecek bir konumda olacak. Bozok Tıp Fakültesi Hastanesi ile birlikte burası da tamamlandığı zaman Yozgat sağlık merkezi olacaktır. Hastanemiz tamamlandığında Yozgat'ta yaşayanlarla beraber çevre il ve ilçelerde yaşayan insanlara da sağlık hizmeti sunacak. Hastanemiz inşallah 2016 yılının sonunda tamamlanıp 2017’nin ilk aylarına hizmete açılacak” dedi.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI HIZLANACAK

Rönesans Holding Yozgat Araştırma ve Uygulama Hastanesi Proje Müdürü Mustafa Tibukoğlu da açıklamalarıyla Başer’i teyit etti. Tibikoğlu şunları söyledi:

“İnşaatımız hava şartlardından dolayı biraz yavaş ilerledi. Ancak bundan sonra çok hızlı bir şekilde devam edecek. Açığı yakın zamanda kapatırız. Şu anda hastane inşaatında 300 kişi çalışıyor. Bir ay gibi bir zaman içerisinde çalışan sayımızı 500 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz. İnşallah söz verdiğimiz gibi hastane inşaatının kabasını 2015 yılında tamamlayacağız. 2016 yılında inşaatın çoğunluğunu bitirip 2017 yılının ilk çeyreğinde de hastane hasta kabulüne başlayacak. Şu anda hiç bir aksaklığımız yok” 

YORUMLAR
  • yorum2015-05-12 17:37:34BOZOKBEYI_66

    sehrın en guzel yerıne hukumet bınası yapıp, dagın basına hastane yapıp sonrada hava atmak cok guzel valla buralarda donen rantlarda cabası ınsanlar hasta hasta devlet hastanesıne cıkmazken kısın muslubelen kapalı ıken bu hastahane nasıl hızmet verecek anlamıs degılım. umarım yozgatlı anlamıstır ben yanılıyomdur. yazık kı yazık

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık