Ana Sayfa Siyaset Yusuf Başer oradan oraya koşturuyor

Yusuf Başer oradan oraya koşturuyor

Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.Yerel Yönetimler toplantısı için Yozgat’a gelen Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer toplantı sonrası şehir merkezinde ve merkez köylerinde ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2016 Salı 08:01
Yusuf Başer oradan oraya koşturuyor

Yozgat Merkez Erdoğan Akdağ Mahallesi’nde yeni açılan “Popüler Damak Lezzetleri” Cafe Restorantı  ziyaret eden Başer, işletme sahibi Hikmet Çeliksoy’la görüştü.

Hayırlı olsun dileğinde bulunan Başer, “Toplantımız olması nedeniyle bu güzel işletmemizin açılışında bulunamadık. Yozgatımıza bir çivi çakan, taş üstüne taş koyan tüm girişimlerimizin sonuna kadar arkasındayız. Her türlü desteğe hazırız. Bu işletmemizin Yozgat’ımıza hayırlı olmasını ve bol ve bereketli kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Cumartesi günü Yozgat İl Genel Meclisi Başkanı Halil Şahbaz ve İl Genel Meclisi üyesi Ali Açıkgöz’le birlikte Gavurgalı, Güdül Elmacılı, Tayfur ve Gevrek köylerine ziyaret gerçekleştiren Başer, Muhtarlar ve köy sakinleriyle bir araya geldi.Başer burada yaptığı konuşmada “ 1 Kasım seçimleri sonrası yoğun gündemle Meclis çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fırsat buldukça seçimlerde büyük destek veren köylerimize hem teşekkür ziyareti yapıyor, hem de köylerimizin sorunlarını yerinde görüyoruz. Ak Parti iktidarı Milletin Efendisi köylülerimizin her daim yanındadır” dedi.

Pazar günü Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Uzel, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Açıkgöz ve TKDK Yozgat İl  Müdürü Selim  Türker’le birlikte Karalar Köyü “Yayla Şenlikleri” ne katıldı. Çevre köylerden gelen gelenlerle birlikte yoğun katılımın olduğu şenlikte Başer, Köseyusuflu, Recepli, Kızıltepe, Yortan, Gevrek, Çadırardıç, Sarıfatma, Örencik, Söğütlüyayla, Aydoğan, Bahçecik, Çatma, Haydarbeyli, Bacılı, Dambasan ve Güneşli köy muhtarlarıyla yapılan toplantıda TKDK İl Müdürü Selim Türker Tarımsal Kalkınma destekleri hususunda bilgi verdi.

Aydoğan Köyünde yapılması planlanan İmam evinin yerinde incelemelerde bulunan Başer, yine aynı köyde taziye ziyaretinde bulundu.  Yozgat dönüşünde Güneşli köyünün “Eğrice kutlaması” na katılarak köylülerimizin kutlamasına eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık