Ana Sayfa Spor Yozgat’tan muhteşem centilmenlik örneği

Yozgat’tan muhteşem centilmenlik örneği

Yozgat Birinci Amatör Küme’de gruplarını ilk üç sırada bitiren ve play-offa katılma hakkı kazanan takımların yönetici ve antrenörleri Sorgun Belediyespor Takımı Yönetiminin misafiri oldu.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2017 Perşembe 15:17
Yozgat’tan muhteşem centilmenlik örneği

 Hafta sonu oynanacak maçların öncesinde centilmenlik çağrısı yapılan yemeğin ardından birbirlerine başarı dileklerinde bulunan ve hakem camiasına taleplerini ileten takımların örnek birlikteliği Yozgat amatöründe örnek bir sayfanın açılmasına vesile oldu.

Sorgun Belediyespor Kulübü, hafta sonu oynanacak olan play-off maçlarına katılacak olan rakiplerinin yönetici ve teknik adamlarını yemekte buluşturdu.

ÖRNEK BİRLİKTELİK

Birinci Amatör Küme’de gruplarını ilk üç sırada bitiren Sorgun Belediyespor, Yemenoğlu Yozgatspor, İl Özel İdaresispor, Sorgun Gençlikspor, Yerköy Köseli Bağlarbaşı Belediyespor yöneticilerinin ve bazı teknik adamların yanı sıra ASKF Başkanı Hakan Bektaş, hakem ve gözlemci derneklerinin temsilcilerinin katılımı ile yapılan yemeğe Sorgun Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Vural ve Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Nihat Kümbetli ev sahipliği yaptı.

 Birlik ve beraberlik adına örnek teşkil eden yemek sonrasında yemeği düzenlemekteki amaçlarını aktaran Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Nihat Kümbetli, takımlara başarılar dilerken dostluk ve centilmenlik beklentilerini aktardı.

SPOR CENTİLMENLİK DOSTLUK KARDEŞLİKTİR

 Katılımlarından dolayı takım yönetici, teknik adamlar ve hakem camiasına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sorgun Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Vural, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu hatırlattı.

Tüm takımların Yozgat takımı olduğunu ve hak eden, başarılı olan kimse onu alkışlamak, tebrik etmek durumunda olduklarını ifade eden Vural, play-off serisinin de bu anlayış içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

BEKTAŞ: “BAŞARI HEPİMİZİN”

 ASKF Başkanı Hakan Bektaş da play-off maçlarına kalan takımlara zorlu seri öncesinde başarılar dileyerek başladığı konuşmasında beklentilerini aktardı.

Yöneticilerin, antrenörlerin takımlarına ve oyuncularına sahip çıkmasını, maçların futbol oyun kuralları içerisinde geçmesi için gerekli talimatları vermesini isteyen Bektaş, “Burada hangi takım başarılı olursa olsun bu başarı Yozgat’ın başarısı olacaktır. Biz hak edenin şampiyonluğa ulaşmasını temenni ediyoruz. Eğer birbirimize saygılı olur, futbol oyun kurallarından ayrılmazsak o zaman çok güzel ve çekişmeli maçların oynanacağından kuşkumuz yok” dedi.

TFFFGD Başkanı Serhat Alper, İl Hakem Komitesi Başkanı İbrahim Akdoğan, Gözlemci Atama Sorumlusu Haşim Koçak’ın yaptığı konuşmaların ardından takım yöneticileri hakemlerden play-off maçlarında daha dikkatli olunması, hataların asgariye indirilmesi talebinde bulundu.

Sorgun Belediyespor Kulübü ev sahipliğindeki yemeğe Sorgun Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Vural ve Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Nihat Kümbetli’nin yanısıra ASKF Başkanı Hakan Bektaş, İl Hakem Komitesi Başkanı İbrahim Akdoğan, TFFFGD Başkanı Serhat Alper, Gözlemci Atama Sorumlusu Haşim Koçak, Yemenoğlu Yozgatspor Kulübü Başkanı Mehmet Yemenoğlu, İl Özel İdaresispor Kulübü Başkanı Erol Toraman, Kulüp Antrenörü Harun Dişlitaş, Sorgun Gençlikspor Kulüp Başkanı Levent Tuncer,  antrenör Halil İbrahim Aydoğan,Yerköy Bağlarbaşı Köselispor Kulübü Başkanı Murat Kurtuluş ve antrenör Halis Köse iştirak etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık