Ana Sayfa Güncel Yozgat’tan hainlere mesaj verilecek

Yozgat’tan hainlere mesaj verilecek

Yozgat’ta faaliyet gösteren bazı sivil toplum örgütleri bir araya gelerek hain terör saldırılarına karşı emniyet teşkilatına moral amacıyla yürüyüş tertip etme kararı aldı.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2016 Cuma 13:57
Yozgat’tan hainlere mesaj verilecek

Tertip komitesi ise bir bildiri yayınlayarak Yozgatlı vatandaşları yürüyüşe davet etti. Yürüyüş Tertip Komitesi’nce, Yozgatlılara yapılan çağrıda şöyle denildi: “Ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyen hain güçler ve onların taşeron örgütleri çirkin yüzünü göstererek İstanbul’da yine bir katliam yapmışlardır. Beşiktaş Arena Stadı yakınlarında düzenlenen kahpe ve hain saldırıda 44 insanımızı teröre şehit verdik. Ayrıca 155 vatandaşımız yaralandı. Şehit olan kardeşlerimize ve kahraman polislerimize Allah’tan rahmet dileriz. Makamları cennet olsun. Yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileriz Ailelerin ve Türk Milleti’nin başı sağ olsun!

HERKES DAVETLİ

Devletimizin ve polisimizin yanındayız diyoruz. Bizde Yozgat kamuoyu olarak dernek ve sivil toplum kuruluşları adına Bozok diyarından haykırmak istiyoruz. Şehitlerimizin, polislerimizin ve devletimizin yanındayız. Bu amaçla düzenleyeceğimiz yürüyüşe ve basın açıklamasına tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Bugün Cuma namazına müteakip Büyük Cami önünden başlamak üzere Cumhuriyet Alanı’na kadar yürüyeceğiz. Bozok Yaylası’nın yiğit evlatları, sizlerde bize katılıyorsanız şayet birlikte yürüyelim. Cuma namazı sonrası gerçekleştireceğimiz yürüyüşe katılarak devletimizin ve polisimizin yanında olduğumuzu haykıralım, Yozgatlıların gür sesinin çıkması adına hepinizi bekliyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık