Ana Sayfa Ekonomi Yozgat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına destek

Yozgat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seferberlik çağrısına yiğidin harman olduğu diyar Yozgat’tan cevap gecikmedi.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2017 Cuma 15:21
Yozgat'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına destek

Yozgat’ta birçok iş kolunda faaliyet gösteren Emin Group Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla birlikte harekete geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seferberlik çağrısına sessiz kalmadıklarını söyleyen Emin Group Yönetim Kurulu Başkanı Emin Sarıkaya, 20 milyon liralık yatırım hedefini açıkladı.

TÜRKİYE’NİN GÜÇLENMESİNİ İSTEMEYENLERE İNAT YATIRIM YAPACAK

Hain darbe girişimi, jeopolitik gelişmeler ve ekonomik durgunluk nedeniyle zor bir yılı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde hepimize büyük sorumluluklar düştüğünün altını çizen Sarıkaya,” Sadece dışarıda değil içerde de birçok düşmanı olan Türkiye’nin ekonomisinin güçlenmesini istemeyen dış güçlere inat, yapılacak her yatırımın işsizliğin önlenmesinde, istihdamın arttırılmasında katkılarının olacağının bilincindeyiz.”dedi.

Emin Group  Yönetim Kurulu Başkanı Sarıkaya konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Hepimizin bildiği gibi özellikle 15 Temmuz darbe girişimi, ardından ülkemizde süregelen terör saldırıları ile varılmak istenilen hedef, Hükümeti güçsüzleştirmek, ülkede bir kaos ortamı çıkartmak, bundan faydalanarak bizi Suriye, Irak gibi harabeye çevirmektir. Ancak şu bilinmelidir ki Türkiye ne Suriye, ne de Irak değildir ve olmayacaktır da. Bu bakımdan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ekonomisinin zayıflatılması, saldırıların boşa çıkartılması için yaptığı seferberlik çağrısını çok önemsiyoruz.”

20 MİLYON LİRALIK YATIRIM HEDEFİ

“Türkiye genelinde faaliyet gösteren dev şirketlerin bu çağrıya sessiz kalmaması, yatırım üzerine yatırım açıklaması ve Yozgat halkından aldığımız güç bizleri de hayli cesaretlendirmiştir. Yozgat’ta emlak, inşaat ve turizm alanlarında önemli yatırımlara imza atan Şirketimiz Emin Group da bu çağrıya sessiz kalmayacak ve 2017 yılında toplam tahmini 20 milyon TL olan birbirinden önemli projeleri hayata geçirerek, hem ülke ekonomisine hem de Yozgat ekonomisine katkı yapacaktır.

Ayrıca Sürmeli Rezidans ismiyle başlanılan projenin yöneticisi olarak projemizin yapım ve resmi işlemlerinin tamamlanıp iskan belgesinin alındığını da açıklamak istiyorum. Projemiz karma konut projesinde Yozgat’ta bir ilk olması nedeniyle farklılık arz etmektedir ve Yozgat’ta konut ihtiyacının giderilmesinde de önemli rol oynamaktadır.

Emeği geçen tüm çalışanlarımıza tüm bürokrasimize ve Yozgat Belediyesi ve çalışanlarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Daire sakinlerimize ve Yozgat’ımıza hayırlı uğurlu olmasını dileriz. Yine önemli projelerimizi hesaplı imkanlarla sunacağız. Ülkemizin içinde olduğu bu hassas dönemde yine çok çalışıp az kazanacağız.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yağ fiyatlarına zam geliyor! Son açıklanan rakam dudak uçuklattı

Yağ fiyatlarına zam geliyor! Son açıklanan rakam dudak uçuklattı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık