Ana Sayfa Güncel Yozgat’tan Bayır Bucak Türkmenlerine Ak El Uzatıldı

Yozgat’tan Bayır Bucak Türkmenlerine Ak El Uzatıldı

AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Yozgat İl Başkanlığı olarak Bayırbucak Türkmenleri için yardım kampanyası düzenlediklerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2016 Perşembe 10:29
Yozgat’tan Bayır Bucak Türkmenlerine Ak El Uzatıldı

AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Parti Genel Merkezi tarafından Bayırbucak Türkmenleri için Türkiye geneli bir yardım kampanyası başlatıldığını söyledi.

YARDIM ELİ YOZGAT'TAN

 AK Parti İl Başkanlığı olarak Yozgat genelinde de yapılacak olan bu yardım kampanyasının, Suriye ve Rusya zulmü altında ezilen Türkmenler için çok önemli olduğunu belirterek, "Suriye'deki Türkmen kardeşlerimiz bizlerde bir yardım eli uzanmasını bekliyor.

21 OCAK'A KADAR DEVAM EDECEK

Çeşitli kurumlarımız bu yardımları topladı ve halen toplamaya devam edenler de var. Gerçekten ülkemiz nerede bir zulüm, bir ezilme, bir yardım ihtiyacı duyuluyorsa oraya elini uzatıyor. Bayırbucak Türkmenlerine de yardım elini uzatmaktadır. AK Parti olarak Bayırbucak Türkmenleri için bir yardım kampanyası düzenledik. Kampanya 21 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kuru gıda, bebek bezi, bebek maması, sağlık malzemeleri, battaniye gibi malzemeleri yardım etmek isteyen vatandaşlarımız AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile irtibata geçebilirler. İnşallah halkımız Bayırbucak Türkmenlerine yardım elini en iyi şekilde uzatacaktır" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık