Ana Sayfa Spor Yozgat’ta yetenek avına çıkacaklar

Yozgat’ta yetenek avına çıkacaklar

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Oğuzhan Güneşer Başkanlığında ve Antrenörlerin katılımıyla ‘Aylık Antrenör Değerlendirme Toplantısı’  yapıldı.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2016 Perşembe 14:15
Yozgat’ta yetenek avına çıkacaklar

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen Kasım Ayı Değerlendirme ve Ocak  ayı Antrenör Planlama toplantısında, Antrenörlere Geleneksel Çocuk Oyunları, Anadolu Yıldızlar Ligi ve diğer branşlarla ilgili çalışma programlarının yanısıra, İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesine yönelik  karşılıklı fikir alışverişi yapılırken toplantının öncelikli gündem maddesi yeteneklerin keşfi ve Geleneksel Çocuk Oyunları Projesinin  daha fazla kitleye ulaştırmak oldu. 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

 İl Müdürü Güneşer sporu tabana yayacak uzun vadeli plan ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve gelecek ayki spor faaliyetleri gibi konularda Antrenörler ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantı, Yozgat Sporunun her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesi ile tamamlandı.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gözler TFF’ye çevrildi! Amatör futbol ligleri başlıyor mu?

Gözler TFF’ye çevrildi! Amatör futbol ligleri başlıyor mu?

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık