Ana Sayfa Siyaset Yozgat'ta Heyecan Dorukta! Kulislerde Bu İsimler Konuluşluyor

Yozgat'ta Heyecan Dorukta! Kulislerde Bu İsimler Konuluşluyor

7 Haziran'da yapılacak olan Genel Seçimlerde partiler yarın YSK'ya milletvekili aday listelerini sunacak.

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2015 Pazartesi 10:18
Yozgat'ta Heyecan Dorukta! Kulislerde Bu İsimler Konuluşluyor

7 Haziran'da yapılacak olan Genel Seçimlerde partiler yarın YSK'ya milletvekili aday listelerini sunacak. Yozgat'ta da büyük bir heyecanın yaşandığı adaylık sürecinde Ak Parti, MHP adaylarının kim olacağı merak ediliyor.

AK PARTİ'DE HEYECAN DORUKTA

Aday adaylığı yarışının en hızlı yaşandığı parti olan Ak Parti'de teşkilat yoklaması, Genel Merkez mülakatı ve son olarak STK temayülüne giren 45 aday adayı içerisinde sıralamaya kimin gireceği merak ediliyor. Ak Parti döneminin en zorlu aday adaylığı sürecinin yaşandığı yarışta mevcut milletvekilleri Yusuf Başer, Ertuğrul Soysal'ın yanı sıra Fatih Arslan, Mehmet Emin Zararsız, Osman Güneş, Abdulkadir Akgül, Taner Demirer, Burhan Güvenç gibi güçlü isimlerden kimlerin listede olacağı ise merak konusu.

MHP'DE BAYAN ADAY OLACAK MI?

 MHP'de 13 aday adayının yarıştığı listede birinci sıranın Sadir Durmaz olacağı kesin gözüyle bakılıyor. İç Anadolu bölgesinde yeniden güç kazanan MHP'de hedef 2 milletvekili çıkarmak olunca 2'inci sıra adayının da kim olacağı merak ediliyor. 2'inci sıra için en güçlü isimler Mehmet Ali Çakır, Mustafa İlbaş görülürken bayan aday Ümmühan Uçar'ın listede olup olmayacağı ise merak ediliyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık