Ana Sayfa Yaşam Yozgat’ta Herkesi Şaşırtan Görüntüler Ortaya Çıktı

Yozgat’ta Herkesi Şaşırtan Görüntüler Ortaya Çıktı

Yozgat’ta kara kış etkisini göstermeye devam ederken, sıcaklık eksi 20 derecelere kadar düşüyor. Yarı yıl tatilinde olan öğrenciler Yozgat’ta kısa bir süre önce hizmete giren olimpik yüzme havuzunda büyük bir keyifle eğleniyor.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2016 Cuma 19:56
Yozgat’ta Herkesi Şaşırtan Görüntüler Ortaya Çıktı

Şehirin sosyal yaşamına katkıda bulunan ilk kez bu kış mevsiminde havuz keyfi yaşayan miniklerin bu mutlulukları gözlerinden okunuyor.

SPOR VADİSİ İÇİNDE YER ALIYOR

Geçtiğimiz günlerde Spor Vadisi içerisinde hizmete açılan Yozgat'ın ilk ve tek kapalı yarı olimpik yüzme havuzunda yüzmenin keyfi yaşanıyor. Dışarıda hava sıcaklığı eksi 20 derecelere kadar düşerken, öğrenciler ve vatandaşlar havuzda 29 derece sıcaklığındaki suda yüzüp eğleniyor. Yüzmeyi yeni öğrenen çocuklar ise, dışarıdaki soğuğa aldırmadan yüzme eğitimlerini aksatmadan sürdürüyor.

ÇOCUKLAR KONUŞTU

Havuzda yüzen çocuklar Yozgat'ta havanın çok soğuk olduğunu belirterek, "Dışarı çok soğuk fakat havuz sıcak, bizde burada yüzüyoruz. Çok mutluyuz" dediler.

YOZGATLILAR KAR KIŞ DİNLEMİYOR

Yüzme antrenörü Yusuf Başer, Yozgat'ın soğuk bir şehir olduğunu ifade ederek, "Dışarısı soğuk ama içerisi 28-29 derecedir. Öğrencilerimiz buraya yüzme öğrenmeye geliyor. Yüzme bilen vatandaşlar da dışarıdaki soğuk havaya aldırmadan gelip burada yüzüyor" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık