Ana Sayfa Yaşam Yozgat’ta gazeteciler karın keyfini kızak kayarak çıkardı

Yozgat’ta gazeteciler karın keyfini kızak kayarak çıkardı

Yozgat’ta görev yapan gazeteciler, karla kaplı Yozgat Çamlı Milli Parkında iş stresinden uzak karın keyfini kızak kayarak çıkardı.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2018 Pazartesi 19:20
Yozgat’ta gazeteciler karın keyfini kızak kayarak çıkardı

Türkiye’nin ilk milli parkı olan Yozgat Çamlığı Milli Parkı’nda bir araya gelen gazeteciler, ellerinde kızaklar ve naylonlarla çocukluk günlerinden birini yaşadı.

Günün stresini atmak için Çamlık Mili Parkı’na kızak kaymaya geldiklerini belirten Oğuz Bahçeli,”Gazeteciler olarak Çamlığa kızak kaymak için geldik. Çamlıkta kızak kaymak için çok güzel yerler yok. Kendi imkanlarımızla kaydık bugün. Arkadaşlarımızla eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdik. Belediyemizin de Çamlığa kayak pisti oluşturmasıyla birçok etkinliğin yapılabileceğine inanıyoruz” dedi.

Yozgat’a en kısa zamanda bir kayak pisti yapılması gerektiğini ifade eden Kadir Can Ünal’da,”Yozgat Çamlığı Milli Parkı Türkiye’nin ilk milli parkı olduğu gibi ilk kayak merkezlerinden de bir tanesiydi. Geleceğe yenilmiş ve kayak parkımız kalkmış. Biz de gazeteciler olarak farkındalık oluşturalım istedik. Gazeteci arkadaşlarımızla gelip çamlıkta kızaklarımızla kaydık. Gönül isterdi ki burada kayak merkezi olsun. Biz bugün eğledik isteriz ki diğer vatandaşlarda gönüllerince eğlensin ve Çamlık kayak turizmine açılsın” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık