Ana Sayfa Güncel Yozgat’ta büyüklerin gönüllerini fethettiler

Yozgat’ta büyüklerin gönüllerini fethettiler

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, Koronavirüs salgınıyla birlikte evlerinden çıkamayan 65 yaş üzeri vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2021 Pazar 00:49
Yozgat’ta büyüklerin gönüllerini fethettiler

Belediye Meclis Üyesi Sermin Eroğlu ve Yozgat Belediyesinde görevli birim müdürlerinin eşleri katıldığı ziyaretlerde Yozgat Belediyesi’ne iletmek üzere 65 yaş üzeri vatandaşların taleplerinin not edildi. Koronavirüs önlemlerinde gerçekleştirilen ziyaretlerde 65 yaş üzeri vatandaşlara çeşitli hediyeler verildi.

EN ÇOK 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLAR ETKİLENDİ

65 yaş üzere vatandaşların ziyaret edilmesiyle ilgili Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçildiğini, bu dönemde en çok etkilenenlerin 65 yaş üzere vatandaşlarımızın olduğu söyledi.

Başkan Köse açıklamaların devamında, “Zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde kısıtlamalardan en çok etkilenen kesim 65 yaş ve üzeri büyüklerimiz oldu. Biz yoğun gündemimizden fırsat buldukça hemşehrilerimizi ziyaret edip sorunlarını dinlemeye özen gösteriyoruz. Bugünde eşim, Belediye Meclis Üyemiz Sermin Eroğlu ve birim müdürlerimizin eşleri büyüklerimizi ziyaret etti. Ziyaretlerde kıymetli büyüklerimizin isteklerini dinlediler. Gönüllerine girdiler. İnşallah, ziyaretlerimiz sürecek ve talepleri de en kısa sürede yerine getireceğiz” dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık