Ana Sayfa Kültür Sanat Yozgat’ta Arabaşı Birliğin Sembolüdür

Yozgat’ta Arabaşı Birliğin Sembolüdür

Şefaatli İlçesi Kabakini Köyü’nde arabaşı günü düzenlendi. Kabakini Köyü Kalkınma, Dayanışma ve Yardımlaşma Kültür Derneği (KABDER) tarafından geleneksel düzenlenen şenliğe köy muhtarlığı da destek verdi.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2016 Çarşamba 12:03
Yozgat’ta Arabaşı Birliğin Sembolüdür

Şenliğe Şefaatli Kaymakamı Çağlayan Aydın, Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt, daire müdürleri ve çevre köy muhtarları katıldı. Dernek Başkanı Tahsin Ünal, Şefaatli kaymakamı Çağlayan Aydın ve katılımcılara yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Ünal, yaptığı açıklamada bir sosyal etkinlikle daha bir araya gelmenin mutluluğu ve heyecanını yaşadıklarını söyledi. “Gün birlik olma günüdür” diyen Ünal; “Dernek olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Böyle özel bir günde bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah gayretli çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu. Bu etkinlikte emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimiz sunarak Ben değil Biz olma kültürünü yayılması için elimizden gelen tüm çaba ve gayretlerimizi sunacağız.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık