Ana Sayfa Spor Yozgatspor’un yükselişi devam edecek

Yozgatspor’un yükselişi devam edecek

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, takımın Yeşil Kırşehirspor karşında haklı bir galibiyete imza attığını söyledi. 90 dakika boyunca kazanmak için mükemmel bir mücadele ortaya koyan oyuncularını kutlayan Dündar, ”Kısa zamanda oyuncular kendilerine getirmek, kazanma arzusunu yeniden tesis etmek kolay değil. Biz bunu sürekli hale getirerek şampiyonluk iddiamız ligin sonuna kadar korumak istiyoruz‘ dedi.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2016 Salı 23:22
Yozgatspor’un yükselişi devam edecek

90 dakika boyunca kazanmak için mükemmel bir mücadele ortaya koyan oyuncularını kutlayan Dündar, “Kısa zamanda oyuncuları kendilerine getirmek, kazanma arzusunu yeniden tesis etmek kolay değil. Biz bunu sürekli hale getirerek şampiyonluk iddiamızı ligin sonuna kadar korumak istiyoruz” dedi. Yeşil Kırşehirspor karşısında alınan galibiyet Teknik Direktör Feridun Dündar’ı fazlasıyla sevindirdi.

 İYİ MÜCADELE ETTİK

Çok zorlu bir görevi kabul ettiklerini, ancak üstlendikleri sorumluluğun altından kalkacak bilgi ve birikime sahip olduklarını ifade eden Dündar, rakipleri karşısında çok iyi oynamamış olsalar bile çok iyi mücadele ettiklerini söyledi. Çok rahat kazanacakları maçın ikinci yarısında gereksiz stres yaşadıklarını ancak yaptıkları değişiklik ve sistemsel bir iki dokunuşla birlikte ikinci golü bulduklarını belirten Dündar, ilk maçta galip gelmenin hem kendileri, hem de oyuncular için çok önemli olduğunu ileri sürdü.

YARIŞIN İÇİNDEYİZ

Bazı oyuncuların takıma katıl ması halinde çok daha iyi seviyeye gelebileceklerini belirten Dündar, “Üç haftadır kazanamayan, bu nedenle de stres yaşayan bir takımın teknik direktörü olmak kolay değil. Biz bu durumdan takımı bir an önce kurtarmak ve oyuncuların kendilerine güvenlerini kazanmaları adına kısa zamanda iyi yüklemeler yaptık. Bunun da karşılığını gördük. Ben bu takımın şampiyon olacağına yürekten inanıyorum. Bunu yapabilmek için de galibiyet serisini sürdürmek zorundayız. İnşallah Altındağ karşısında da kazanarak yarışın içinde olacağımızı herkese göstermek istiyoruz” dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık