Ana Sayfa Spor Yozgatspor'un başarısındaki en büyük etkeni açıkladı

Yozgatspor'un başarısındaki en büyük etkeni açıkladı

Yozgatspor tesislerinde basın mensuplarına açıklamada bulunan Yozgatspor 1959 FK teknik patronu Feridun Dündar, alınan iyi sonuçlarda birlik ve beraberliğin büyük önemi bulunduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2016 Salı 21:20
Yozgatspor'un başarısındaki en büyük etkeni açıkladı

Dündar, “Talas maçından 3 puan aldığımız için mutluyuz, oyuncularımızı tebrik ediyorum. Başarımızın sırrı oyuncularımızın birlik beraberlik olması. Gerçektende iyi bir ekip olduk. Hedefimiz şuanda Sivas Demir maçı. Şuanda Talas maçını unuttuk Sivas Demir maçını düşünüyoruz bu günde yenileme antrenmanı yapıyoruz. Şuanda eksik oyuncularımız sakat oyuncularımız antrenmana çıktılar korkulacak bir durum yok. Tek amacımız kalan iki maçı altı puanla kapatıp önümüzdeki maçlara bakmak” dedi.

 GİREN OYUNCU MAÇIN KADERİNİ DEĞİŞTİRİR

Dündar açıklamasını şöyle sürdürdü: “Talasgücü diri bir takımdı. Oyuncularımız ilk yarı iyi performans gösterdiler istediklerimizi yaptık istediğimiz sonucu aldık. Ta ki oyuncularımız sakatlanıp, Ali Yakup, Özcan, İlhan Özbay onlara mecbur değişiklikler oldu. Golü değişiklikler olduktan sonra yedik. Giren oyuncularımız istediğimiz düzeyde verim veremediği için sıkıntılar yaşadık. Bundan sonraki maçlarda inşallah giren oyuncularında takıma katkı sağlaması için çalışmalar yapacağız. Hep şunu söylüyorum ilk 11 oynar, giren oyuncu maçın kaderini değiştirir galip veya mağlubu onlar belirler. Bizim felsefemiz bu. Onun sıkıntısını yaşadık, önlemini de antrenmanda almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık