Ana Sayfa Spor Yozgatspor'da yeniden diriliş harekatı!

Yozgatspor'da yeniden diriliş harekatı!

Yozgatspor sevdasını başkentte yaşayan Yozgatspor Ankara Tayfanın eski kurtlara çağrısına cevap geldi.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2017 Salı 15:50
Yozgatspor'da yeniden diriliş harekatı!

Yozgatspor Ankara Tayfa’nın sosyal medyadan paylaştığı, “Eski kurtları yeni sezonda tribünlere bekliyoruz.99 ruhunu istiyoruz. Bizlere siz sevdirdiniz tribünü. Adları unutulmuş, yanlış yapılmış abilerimiz yeni sezonda bizleri yalnız bırakmayın. Büyük abilerimizi tribünde başımızda görmek istiyoruz.” Çağrısına Bahadır Şahin, Adem Selvi ve Seyit Küçükkaradoğan cevap verdi.

“GÖREV VERİLDİĞİ SÜRECE HAZIRIZ”

Yozgatspor’un eski taraftar grubu liderlerinden Bahadır Şahin, bu çağrıyı başlatan arkadaşlara teşekkür ederek, “Bugüne kadar nasıl ki kırmızı siyahlı renklerin aşığı isek, bundan sonra da bu renklerin aşığıyız. Bunu kimse değiştiremez. Yönetimler, hocalar, topçular gelir geçer ama renklerimiz ve tribün aşkımız mezara kadar gider. Ben gidersem oğlum, oğlum giderse torunum bu renklere aşık olacaktır. Taraftar hiçbir zaman değişmez. Bugüne kadar Yozgat için ne yaptıysak bundan sonrası içinde görev verildiği sürece hazırız. Bizler bu tribünü sevdik, aşık olduk. Aşkımızı kimse elimizden alamaz. Sadece yapılan hatalara tepkiliyim. Başarı parayla olmaz. Birlik, beraberlik ve fedakarlıkla olur.” Şeklinde konuştu.

ESKİ KURTLARDAN OLUMLU CEVAP

Bahadır Şahin, Adem Selvi ve Seyit Küçükkaradoğan’ın Yozgatspor Ankara Tayfanın bu çağrısına olumlu cevap verdikleri yakın bir tarihte toplantının ardından kararların açıklanacağı öğrenildi.

Eski kurtların sahaya inmesiyle birlikte Yozgatspor tribünlerinde 99 ruhu yeniden yakalanarak, şehir ve tribünler yeniden bütünleşecek. Yozgatspor’a diş bileyen takımların bu habere duyunca çok üzüleceğine şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

Sürmeli Haber / Özel

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık