Ana Sayfa Spor Yozgatspor yönetimi neden sessiz?

Yozgatspor yönetimi neden sessiz?

Yozgatspor taraftar gruplarından Ankara Tayfa’nın gündeme getirdiği eski kurtların tribünlere dön çağrısıyla ilgili yönetimin sessiz kalışı yadırgandı.

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2017 Pazartesi 11:26
Yozgatspor yönetimi neden sessiz?

Yozgatspor camiasında büyük ses getiren olayla ilgili şehirde bulunan birçok medya organı ve köşe yazarları bu konunun ciddiyetine değindi.

ELEŞTİRİLER ÇOK CİDDİ

Yozgatspor’un 99 ruhunun biranda taraftarların gözlerinin önünden film gibi geçmesiyle heyecan doruk noktaya ulaşırken, yönetim kanadından bu yeni oluşuma neden destek verilmediği noktasında çok ciddi eleştiriler yapılıyor.

“TARAFTAR TAMAM, YÖNETİM NEREDE?”

Özellikle sosyal medyada taraftarlar ,”Yönetimden hiç tepki yok!, yönetim bu çağrıları önemsemiyor mu?, Yeniden diriliş için ne bekleniyor?, Taraftar tamam yönetim nerede?” gibi başlıklar altında yorumlar yer yazılıyor.

YÖNETİMDEN CEVAP BEKLENİYOR

Bu sezon şampiyonluk umudunu yitiren Yozgatspor için güçlü bir oluşumla yeni sezonda şehir yeniden birlik ve beraberlik çerçevesinde gündeme getirilmesini saplayan taraftar guruplarının bu çıkışlarına Yozgatspor yönetimi tarafından ne tepki vereceği şimdiden merak konusu oldu.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık