Ana Sayfa Spor Yozgatspor Teknik Direktörü Dündar’dan flaş açıklama

Yozgatspor Teknik Direktörü Dündar’dan flaş açıklama

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, hazırlık maçlarında alınan sonuçları fazla önemsemediğini bir kez daha açıkladı.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2016 Perşembe 18:56
Yozgatspor Teknik Direktörü Dündar’dan flaş açıklama

 Skorların lig için ölçü olamayacağını belirten Dündar, “Bizim için ortaya konulan futbol ve oyuncular arasındaki uyum ilk planda geliyor. Hazırlık maçları bunları görmemiz açısından oldukça önemlidir. Yoksa biz gücümüzü ölçmek için maç yapmıyoruz” dedi.

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, en iyiyi bulmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Lige hazır bir şekilde girmek için takımının eksikliklerini görmek isteyen Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, hazırlık maçlarında ortaya çıkan sonuçları fazla önemsemiyor. Birçok oyuncunun katılımı ile kurulan bir takımda ister istemez uyum sorunu oluşacağını bildiren Dündar, bunu ancak hazırlık maçlarıyla çözebileceklerini vurguladı.

 ÖNEMLİ OLAN FUTBOL

Hazırlık maçlarında alınan sonuçlardan çok, ortaya konulan futbol önem taşıdığını belirten Dündar, eksiklikleri tespit ederek, bunları en aza indirgemeye çalışıyor. Hazırlık maçlarında bütün futbolcuları görme imkanı bulan Dündar, onlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olurken, yapılan tüm çalışmalarda oyuncuların eksikliklerini tamamlamaya yönelik gerçekleştiriliyor.

HERGÜN DAHA İYİYE

İleriki günlerde takımın daha iyiye gideceğini söyleyen Dündar, açıklamalarını şöyle devam ettirdi: “Oyuncularımızın ikinci yarı öncesinde durumunu  görmek, futbolcuların eksikliklerini tesbit etmek için hazırlık maçları çok önemli. Alınan sonuçlardan çok ortaya konulan futbol değer taşıyor. Oyuncuların birbirleriyle anlaşması, kondisyonları, futbol anlayışlarını bu maçlarda görme imkanı buluyoruz. İnanıyorum ki kampın sonuna doğru daha iyi, daha organize futbol oynayan ve birbirleriyle iyi anlaşan bir takım olacağız.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık