Ana Sayfa Spor Yozgatspor taraftarı kimi vekil görmek istiyor?

Yozgatspor taraftarı kimi vekil görmek istiyor?

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Yozgatspor’un cefakar taraftarları Yozgat’ı temsil etmek üzere Ankara’ya kimi göndermek istedikleri noktasında tercihini yaptı.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2018 Salı 10:00
Yozgatspor taraftarı kimi vekil görmek istiyor?

Vefa yılında taraftarla Yozgatspor’un efsane isimlerini bir araya getiren ve her zaman onların yanında olduğunu hissettiren aday adayına açık destek verdiler.

ŞÖHRET’İ İŞARET ETTİLER

Yozgat ve Yozgatspor sevdalısı kişiliğiyle tanınan Şöhret Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Hakan Hamza Şöhret’i işaret etti.

İşte Yozgatspor taraftarlarının yaptığı o paylaşım ve notlar..

Cadde Taraftarlar Derneği

O bir Yozgatspor Sevdalısı, memleket aşığı Yozgatspor'umuz için gecesini gündüzüne katan Hakan Hamza Şöhret'e başarılar dileriz..

Yozgatspor Ankara Tayfa

Halktan biri bizden biri!

Çapanoğlu
Yozgatspor’a sahip çıkanlara bizde sahip çıkarız.
Bizim siyasi görüşümüz sadece Yozgatspor’dur
Hakan Hamza Şöhret in çıktığı bu yolda destek veriyoruz yolu açık olsun

Yozgatspor Yerköy Tayfa
Yozgat ve Yozgatspor sevdalısı yiğit adam takımımızı yanlız bırakmayan Yozgatspor aşığı başkanımızın yanındayız ve sonuna kadar destekcisiyiz..

Hakan Hamza Şöhret kimdir?
1986 yılında Yozgat’ta, ailenin dördüncü evladı olarak dünyaya geldi. İlkokulu Yozgat’ta, ortaokulu Kırıkkale’de, liseyi Konya’da okudu. Lise yıllarında Konyaspor Paf Takımında futbol oynamaya başladı. Kısa sürede yeteneği fark edildi. Birçok kulüpten teklif gelmesine rağmen, öncelikle Yozgatspor’a transfer oldu. Memleketindeki bir sezonluk futbol hayatından sonra Gençlerbirliği Futbol takımından aldığı teklifle Ankara’ya taşındı. Gelecek planları doğrultusunda radikal bir karar alarak askere gitti. Uzun dönem askerliğini, Doğu’da tamamladıktan sonra Ankara’ya döndü. Farklı alan ve sektörlerde, asgari ücretle, işin mutfağından başlayarak ticari bilgi, tecrübe ve deneyimler edindi. Kendisinin hazır olduğunu düşündüğünde inşaat sektöründe bir marka olmaya karar verdi. Ailesinden aldığı cüzi bir sermayeyle Çankaya’da kendi firmasını kurdu. Girmiş olduğu inşaat sektöründe, kendisini kısa sürede kanıtlayarak güvenilir bir işadamı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Babasının siyasi serencamına yakından tanıklık etmiş olan Şöhret, diğer aile bireylerinin de siyasi bağlantıları sayesinde, çok erken yaşlardan itibaren memleketinde, ülkesinde ve dünyada olup bitenleri yakından takip etmiştir. Özellikle gençlerin, yetişmelerinde karşılaştıkları sorunlara odaklanan ve onların boş zamanlarını değerlendirmek üzere onlara sunulan imkanların yoksunluğunu birebir yaşamış ve bu anlamda çözüm odaklı çalışmalara girişmiş ve projeler üretmiştir.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık