Ana Sayfa Spor Yozgatspor iyi oynasa da kötü oynasa da artık kazanmayı öğrendi

Yozgatspor iyi oynasa da kötü oynasa da artık kazanmayı öğrendi

Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, takımın iyi oynasa da kötü oynasa da artık kazanmayı öğrendiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2016 Salı 21:10
Yozgatspor iyi oynasa da kötü oynasa da artık kazanmayı öğrendi

 Zara Belediyespor’un gelmeyeceği yönünde gelen bazı haberler olduğunu, bunun da motivasyonu olumsuz etkilediğini belirten Dündar, başarı için gereken birliği kurduklarını söyledi. Dündar, “Biz hep işin sonuna bakıyoruz. Varacağınız menzil önemli. Bunu da başaracağız. Mutluluk olmayan yerde başarı olmaz.  Seyirci takıma takım seyirciye inandı.  Bunun da başarıyı getireceğine inanıyorum” dedi.

Zara Belediyespor maçının genel bir değerlendirmesini yapan Teknik Direktör Feridun Dündar, oyuncuların artık kendilerine olan inançlarını kazanmış olmasının sonuçlara da yansıdığını ifade etti.

MOTİVASYON SORUNU YAŞADIK

Hedeflerine yaklaştıklarını, kalan 3 maçı da kazanarak ilk yarıyı iyi bir yerde kapatmek istediklerini belirten Dündar, Zara karşılaşmasında bazı oyuncuların motivasyon sorunu yaşadığını söyledi.

Zara’da yaşanılan ekonomik sıkıntılar nedeniyle oyuncuların isyanı olduğu yönünde bir bilgi geldiğini, bu nedenle gelmeyecekleri yönünde bir haber geldiğine dikkat çeken Dündar, “İlk dakikada golü bulduk ama zaman zaman sıkıntılar yaşadım. Çok iyi oynamamış olmamıza rağmen oyuncular sonuca giymeyi  bildi.  Aile ortamı var. İnanan oyuncu grupları var. İyi veya kötü futbol oynasalar da hedefe gitmeyi biliyorlar. 15 puanı hedeflemiştik. İçeri dışarı deplasman diye bir fark yok. Aramızda sekiz puan var bu kapanmayacak bir puan değil. Devre arasında da eksiklikleri giderip hedef Altındağ’ı yakalamak. Birden oturmuyor. Şampiyonluğa oynuyorsa antrenman bazında yükleme lazım.  İkinci yarıya iyi bir şekilde girmemiz lazım.  Rakipler ikinci yarıda sahamıza geliyor onun avantajını kullanacağız” dedi.

 ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM

 Takım içinde birlik kurulduğuna dikkat çeken Dündar, Gönüller bir olduğu zaman başarı da beraberinde geliyor. Biz hep işin sonuna bakıyoruz. Varacağınız menzil önemli. Bunu da başaracağız. Mutluluk olmayan yerde başarı olmaz.  Seyirci takıma takım seyirciye inandı.  Bunun da başarıyı getireceğini söylüyorum. Her türlü eleştiriye açığız.  Sizlerden de bunu bekliyoruz. Kimse dört dörtlük olamaz.  Hoca da hata yapar oyuncu verim vermezse değişikliğe gidiyoruz.  Beni de eleştirebilirsiniz bana artısı olur. Kendimize çeki düzen veririz.  Yaptığımız yanlışın farkına varırız. Özgürlük var sizde ger zaman eleştirebilir tartışırız. Karşılıklı istişare ile tüm sıkıntıların üstesinden gelebiliriz. Hoca her şeyi düşünüyor.  Oyunu karşı tarafı takım kuruşunu düşünüyor.  Basın eleştirin biz düzeltelim. Bizim göremediğimizi siz görebilirsiniz.  Basın benim hakkımda eleştiri yazıyorsa bunu kendimi düzeltme yolu olarak düşünürüm. Öğrenmeye açığız her zaman” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık