Ana Sayfa Spor Yozgatspor Antalya kampına hızlı başladı

Yozgatspor Antalya kampına hızlı başladı

İlk yarıyı çizilen hedeflerin uzağında kapatan ve bu görüntüsü ile ne taraftarını, ne de camiayı memnun etmeyen Yozgatspor’da kamp hızlı başladı.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2016 Pazar 19:23
Yozgatspor Antalya kampına hızlı başladı

 Antalya Side’de bir araya gelerek ikinci yarı hazırlıklarına, tatilin rehavetini üzerinden atma çalışmaları ile start veren Kırmızı Siyahlılar’da hedef, özlenen ve beklenen Takımı kısa zamanda oluşturmak olarak belirlendi.

 Bir haftalık devre tatili sonrası Cumartesi günü Antalya’ya hareket eden Yozgatsporlu oyuncular, ikinci yarı hazırlıklarına start verdiler.

 HASRET GİDERDİLER

Kırmızı Siyahlılar’ın ilk birliktelikle heyecanlı oldukları gözlendi. Lige yeni başlıyormuşcasına bir izlenim veren oyunculara tatilin oldukça yararlı olduğu dikkatlerden kaçmadı. Dinlendikleri her hallerinden belli olan Kırmızı Siyahlılar, daha çok fizik ve kondisyon ağırlıklı idmanlar üzerinde durdular.

 DÜNDAR UYARDI

Teknik Direktör Feridun Dündar, ilk çalışma öncesinde uyarılarda bulundu. Herkesin lig yeni başlıyormuş gibi hareket etmesini isteyen Dündar, tatilin de bir kenara bırakılması tavsiyesinde bulundu. Çok çalışmak zorunda olduklarını aksi takdirde beklenilen hedeflere ulaşmanın zor olacağına dikkat çeken Dündar, “Ligde üst sıralara tırmanma mücadelesi vereceğiz. O nedenle de çok çalışmalıyız” diye konuştu.

ÇALIŞMAYANA FORMA YOK!

 Yozgatspor Teknik Direktörü Feridun Dündar, futbolcularına tatili unutmaları uyarısında bulundu. Takımın layık olduğu yere gelmesi için çok çalışmaktan başka çarelerinin olmadığına dikkat çeken Dündar, “Boşa geçireceğimiz bir dakika bize pahalıya mal olabilir. O nedenle tatilin rehavetini üzerinizden çabuk atın ve ligin havasını solumaya başlayın” dedi. Gidecek ve kalacak oyuncuları kamp bitiminde belirleyeceklerini ve hakkaniyete dikkat ederek takımda kalması gereken oyunculara bir şans daha vereceklerini belirten Dündar, “Çizilen bir hedef var ve biz bu hedefe ulaşabilmek adına ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışacağız. Bu manada oyuncuların da kendilerini buna hazırlamalarını bekliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık