Ana Sayfa Spor Yozgatspor Ankara Tayfa herkesin dikkatini çekmeyi başardı

Yozgatspor Ankara Tayfa herkesin dikkatini çekmeyi başardı

Eski kurtları yeni sezonda tribünlere çağıran Yozgatspor Ankara Tayfa şimdiden tüm Yozgat kamuoyunun dikkatlerini çekmeyi başardı.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2017 Perşembe 21:52
Yozgatspor Ankara Tayfa herkesin dikkatini çekmeyi başardı

“Biz de bilirdik İstanbul takımı tutmayı, yakıştıramadık kendi doğduğumuz şehri satmayı” sloganıyla sosyal medyada sallayan Ankara’da yaşayan Yozgatlı hemşerilerimiz tarafından kısa bir süre önce kurulan Yozgatspor Ankara Tayfa yeni sezonun başlamasıyla birlikte çok konuşulacak çalışmalara imza atacak gibi gözüküyor.

BAŞER’DEN SÖZ ALINDI

Yozgatspor’un bir üst lige çıkması noktasında siyasileri yakın markaja alan Yozgatspor Ankara Tayfa  Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’den söz almayı başardı.

BAŞER:”YOZGATSPOR’UN HİZMETKARI OLACAĞIM”

Taraftarın sosyal medyadan çağrılarına kayıtsız kalmayan Başer , “Yozgatspor ve taraftarına selam olsun. Yozgatspor’ un başarısı için gayret göstereceğimizin bilinmesini Yozgatlının ve Yozgatspor un hizmetkarı olacağımızın bilinmesini istiyorum. dedi.

KİMLİĞİNDE YOZGAT YAZAN YAKIN MARKAJA ALINACAK

Kimliğinde Yozgat yazan ne kadar siyasetçi ve işadamı varsa yakın markaja alarak destek arayışını sürdürecek gibi gözüken Yozgatspor tayfa üyeleri Başer’in bu mesajını sosyal medya üzerinden tüm Yozgat ve Yozgatspor taraftarına duyurdu.

“ANKARA VE YOZGAT’I BÜTÜNLEŞTİRECEĞİZ”

Yozgat ve Yozgatspor içlerinde her zaman yanan bir ateş olduğunu söyleyen Yozgatspor Ankara Tayfa Başkanı Mustafa Koç,” Kısa bir süre önce kurulmamıza rağmen, Yozgat kamuoyu ve Yozgatspor taraftarının büyük ilgisiyle karşılaştık. Ankara’da yaşayan Yozgatlı hemşehrilerimizi bütünleşerek, sılayla bağlarının kopmasını engellemek için ve aşağı olduğumuz renklerin peşinden gitmek ve her daim yanlarında olduğumuzu hissettirmek için böyle bir platform oluşturduk.”dedi.

“YOZGATSPOR İÇİN MÜCADELE ETME ZAMANI GELDİ”

Ankara’da yaşayan Yozgatlıların bizlerle sosyal medya hesapları üzerinden irtibat kurmasını iseteyen Koç, “Gün birlik ve beraberlik günü. Yozgatspor’u en iyi yerle taşımak için elimizi taşın altına koyuyoruz. Biz üzerimize düşen tüm görevlere hazırız. Küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakarak Yozgatspor için mücadele etme zamanı geldi. Güzel güzel günler göreceğiz inşallah.”diye sözlerini tamamladı.

Sürmeli Haber / Özel

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık