Ana Sayfa Güncel Yozgatlılar yiğitlerinin yanında!

Yozgatlılar yiğitlerinin yanında!

İstanbul Beşiktaş’ta 37’si polis 7’si sivil toplam 44 vatandaşın şehadetiyle sonuçlanan hain saldırıya tepkiler dinmek, eksilmek bilmiyor.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2016 Pazartesi 13:50
Yozgatlılar yiğitlerinin yanında!

 Yozgat Türk-İş İl Temsilciliği Şeker İş Şube Başkanı Turgut Gözübüyük ve Yönetim Kurulu üyeleri Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunarak birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısına tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Hain saldırıda hayatını kaybeden şehit polis memurları memleketlerinde bir bir toprağa verilirken, Yozgat Türk-İş İl Temsilciliği Şeker İş Şube Başkanı Turgut Gözübüyük ve Yönetim Kurulu üyeleri Sorgun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunarak polislere moral verdi.

Yapılan ziyaret sonrasında kısa bir açıklama yapana Gözübüyük şunları söyledi: “10 Aralık 2016 Cumartesi günü Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki oynanan futbol müsabakası sonrası meydana gelen terör saldırısında polis ve sivil şehitler vermemiz, ayrıca onlarca vatandaşımızın yaralanması emekçiler olarak bizleri de derinden yaralamıştır. Acımız üzüntümüz kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyüktür. Uzun bir süreden beri devletimizi ve milletimizi bölgesel ve küresel bir aktör olma hedefinden saptırmak istikrarsızlaştırmak ve uydu devlet haline getirmek için çok cepheli bir savaşa maruz kaldığımız gün gibi aşikardır. Çok cepheli savaşa top yekun mücadele vermek bir yükümlülük ve zorunluluktur.

BOYUN EĞMEYECEĞİZ

Emekçiler olarak her zaman olduğu gibi bugün de devletimizi koruma ve yılmadan, bezmeden büyük fedakarlıkla görev yapan polisimizi ve güvenlik güçlerimizi destekleme kararlılığımızı bir kez daha açıkça kamuoyu önünde ifade ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti olarak hedefimize doğru kararlı adımlarla yürürken boyun eğmeyeceğiz diz çökmeyeceğiz ve vazgeçmeyeceğiz. Güçlü millet güçlü devlet olmakta kararlıyız. Küresel güçlerin ve içindeki taşeronlarının ülkemizi istikrarsızlaştırmak için terör örgütlerini bir araç olarak kullandıklarının farkındayız oyuna gelmeyeceğiz.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

İstanbul’da kar yağışı hangi tarihe kadar devam edecek? Meteoroloji İstanbul için uyardı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık