Ana Sayfa Güncel Yozgat’ın çocukları kirli oyunları bozmak için devrede!

Yozgat’ın çocukları kirli oyunları bozmak için devrede!

Son dönemlerde artan terör olaylarının ardından Yunus Emre ilk ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri polislere moral vermek ve minik öğrencilere polis sevgisi aşılamak için emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 Perşembe 20:03
Yozgat’ın çocukları kirli oyunları bozmak için devrede!

Yunus Emre ilk ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri terör olaylarının ardından Yozgat İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek polislere moral oldular.

“ONLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

İstanbul ve Kayseri’de meydana gelen terör olaylarının ardından Yunus Emre ilk ve ortaokul öğretmenleri, minik öğrencilerine polis sevgisini aşılamak ve polis ağabeylerine moral olmak amacı ile Yozgat İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Polislerle fotoğraf çektiren öğrenciler: “ Bizler patlamalardan sonra çok üzüldük. Öğretmenlerimiz bize polisleri ziyaret edeceğimizi söylediğinde çok mutlu olmuştuk. Polis ağabeylerimizle fotoğraf çektirip onlarla konuştuk. Bu vatan için yaptıkları her şey için onlara çok teşekkür ediyoruz.” dediler. 

“POLİS SEVGİSİNİ AŞILAMAK İSTEDİK”

 Okul müdürü Emrullah Özer de  öğrencilerinin buraya geliş amacını anlatarak: “ Öncellikle meydana gelen saldırıları kınıyoruz. Öğrencilerimizle emniyet güçlerimizi ziyaret ettik. Çocuklarımıza burada polis sevgisini aşılamak istedik. Öğrenciler polis ağabeylerinin yanına gelince çok mutlu oldu. Teşekkür ederiz bizleri burada güzel bir şekilde ağırladılar. Allah polisimizi askerimizi korusun.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık