Ana Sayfa Yozgat Yozgat'ta Şov Başladı!

Yozgat'ta Şov Başladı!

THK tarafından organize edilen Fun Fly Yarışması renkli görüntülere sahne oldu.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2014 Pazar 23:51
Yozgat'ta Şov Başladı!

Türk Hava Kurumu Yozgat Şubesi oldukça önemli ve Yozgat’ın tanıtımına katkı sağlayacak önemli bir organizasyona daha imza attı. Son yıllarda yaptığı atılımlarla dikkat çeken Kurumun organize ettiği Helikopter Fun Fly Yarışması’nın açılışında oldukça renkli görüntüler yaşandı. Rc Heli dünyasının üstatları olarak adlandırılan pilot Alvin Chai Tareq Al Saadi’nin model helikopterleri ile yaptığı gösteriler büyük ilgiyle takip edildi.

Türk Hava Kurumu Yozgat Şubesi tarafından organize edilen Helikopter Fun Fly Yarışması’nın açılışı Yozgat Model Uçak Pisti'nde yapıldı.

AÇILIŞTA RENKLİ

GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Türk Hava Kurumu'na ait Yozgat Model Uçak Pisti'nde yapılacak ve iki gün devam edecek yarışmaların açılışı da renkli gösterilere sahne oldu. Rc Heli dünyasının üstatları olarak adlandırılan pilot Alvin Chai Tareq Al Saadi, model helikopterleri ile gösterilerde bulundu. Gösterilere yarışma için farklı bölgelerden gelen Türk Hava Sporları Federasyonu sporcuları da model uçak ve helikopterlerle hem deneme amaçlı uçuşlar yaptı hem de yaptıkları gösterilerle programı renklendirdi.

COŞKUN: “YOZGAT’TA

BİR İLKE İMZA ATTIK”

Yarışmayı organize eden Pilot Tr Yöneticisi ve THK Yozgat Şube Başkanı Hasan Coşkun, daha önce model uçak yarışmaları organize ettiklerini, şimdi ise Türkiye'de fazla tanınmayan Helikopter Fun Fly yarışmalarını düzenleyerek, bir ilke daha imza attıklarını kaydetti. Hasan Coşkun, "İki gün devam edecek olan yarışmaya farklı bölgelerden tanınmış 20 pilot katılacak. Yarışmaların ilk gününde ise Hava Sporlarının tanınmış pilotlarında Alvin Chai ve Tareq Al Saadi katılarak, model helikopterlerle gösterilerde bulundu" dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık