Ana Sayfa Yozgat Yozgat'ta Şiddetli Esen Rüzgar Çatı Uçurdu

Yozgat'ta Şiddetli Esen Rüzgar Çatı Uçurdu

Yozgat’ta kısa süreli esen şiddetli rüzgar bir binanın çatısını uçurdu. Çatıdan kopan parçalar bir otomobilin üzerine düştü.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2014 Perşembe 17:02
Yozgat'ta Şiddetli Esen Rüzgar Çatı Uçurdu
Yozgat’ta öğle saatlerinde esen şiddetli rüzgarın etkisiyle Çapanoğlu Mahallesi’nde bulunan binaların çatıları uçtu. Dar gelirli vatandaşların oturduğu sosyal konutlarda bir binanın çatısı kullanılamaz hale gelirken, çatıdan kopan parçalar park halindeki bir otomobilin üzerine düştü.

s_3906.jpg

''GEÇEN YIL YİNE UÇMUŞTU''

Oturdukları binanın çatısının geçen yıl da aynı şekilde rüzgarın etkisiyle uçtuğunu belirten Satı Çekiç, “Sanki çatıda 10-15 işçi kazma kürekle çalışıyor gibi bir ses geldi. Ardından baktığımda çatı uçmuş. Bu binanın çatısı geçen yıl yine uçmuştu. Evlerden çok memnunuz fakat biraz daha sağlam yapılmasını istiyoruz. Başbakanımız bizim sesimizi duysun” dedi.

s_7822.jpg

KOPAN PARÇALAR OTOMOBİLİN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Başka bir vatandaş da şiddetli bir gürültü duyduğunu belirterek, “Deprem oluyor zannettim, dışarı baktığımda çatı uçmuştu. Çatıdan kopan parçalar bir otomobilin üzerine düşmüştü. Orada her zaman çocuklar oynuyordu. Allah göstermesin, çocukların üzerine düşseydi bunun hesabını kim verecekti?” diye konuştu. Aynı mahallede bazı binaların çatıları da rüzgardan hasar görürken, bina sakinleri çatıların tamirine başladı.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Yozgat’ın cehresini değiştirecek! Başkan Celal Köse son durumu paylaştı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık