Ana Sayfa Yozgat Yozgat'ta Bu Proje Beğeni Topluyor

Yozgat'ta Bu Proje Beğeni Topluyor

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı’ya makamında bir ziyaret gerçekleştiren Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak kısa bir sohbetin ardından, Vali Yazıcı ile Yeni Hükümet Konağı inşaatına geçti.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2014 Çarşamba 22:36
Yozgat'ta Bu Proje Beğeni Topluyor
Burada bir izi inceleme gerçekleştiren ve proje hakkında bligi alan Vali Çakacak, projenin çok güzel bir proje olduğunu ve Yozgat’a değer katacağını belirtti.

Sabah saatlerinde Yozgat Valiliğine gelen Çakacak, kısa ziyaretin ardından Vali Yazıcı ile birlikte Yeni Hükümet Konağı inşaatına geçti. Burada yetkililerden bilgi alan Vali Yazıcı ve Çakacak inşaat alanında incelemelerde bulundular.

Yeni Hükümet Konağı projesini memnuniyete karşılayan Vali Çakacak gelecek için çok güzel bir proje olduğunu dile getirdi. Çakacak “Yozgat Valimizden başta yeni Hükümet Konağı olmak üzere projeleri hakkında bilgi aldık. Projeleri yerinde inceledik. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Abdulkadir Yazıcı ise, “Yozgat ile Kırşehir birbirine yakın bir coğrafyadalar. Kültürel olarak bir bütünün parçaları. Bizde illerimizin valilerine ziyaretlerine gidip gelmekteyiz. Kırşehir Valimizin ziyareti bizi memnun etti” diye konuştu.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat ve ilçelerinde bugün hava nasıl olacak? 26 Ocak 2021 Yozgat ve ilçeleri hava durumu

Yozgat ve ilçelerinde bugün hava nasıl olacak? 26 Ocak 2021 Yozgat ve ilçeleri hava durumu

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık