Ana Sayfa Spor Yozgat'ta ASKF Çağ Atladı

Yozgat'ta ASKF Çağ Atladı

Görev süresince yaptıklarını anlatan Bektaş yeniden aday olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2014 Cuma 17:26
Yozgat'ta ASKF Çağ Atladı
Yozgat AKSF Başkanı Hakan Bektaş, basın mensupları ile sabah kahvaltısında buluşarak genel kurul öncesinde tekrar aday olduğunu söyledi. Göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları hizmetleri sıralayan ve elde edilen başarıların mimarı olarak Yönetim Kurulunu gösteren Bektaş, “Bu bir hizmet yarışı, ne kadar çok kardeşimiz burada hizmet etmek isterse bizim başımızın tacıdır. Burada bize yakışır bir şekilde genel kurulumuzu yapıp Yozgat ASKF camiasında yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

2012 yılının Haziran ayında yapılan seçimlerde ASKF Başkanı olan Hakan Bektaş, geride kalan süreçte yaptıkları hizmetleri anlatıp, 8 Haziran’da yapılacak olan Genel Kurul öncesinde yeniden adaylığını ilan etti.

BAŞARI VARSA

YÖNETİMİMİNDİR

Yaklaşık 2 yıllık görev süreci içerisinde olağan üstü genel kurulla Yozgat Amatör Spor Kulüpleri yönetimine getirildiklerini hatırlatarak konuşmasına başlayan Bektaş, şu açıklamaları yaptı: “Burada öncelikle şahsımı geçiyorum, burada Yozgat ASKF başkanı olarak konuşmuyorum. Burada yapılan bütün ilklerin altına, bütün fedakârlıkların altına ve gönüllülük esasına dayalı olarak faaliyet gösterdikleri için yönetim kurulu üyelerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Burada bütün faaliyetlerin mimarı yönetim kurulu üyeleridir.

KULÜPLERİN KAPANDIĞI DEĞİL

AÇILDIĞI BİR DÖNEM YAŞADIK

Bir önceki dönemde yaklaşık 24 kulüple seçime girdiğimiz Yozgat ASKF’de şu anda kulüp sayımız 30. Bunun anlamı da Yozgat ASKF kapanan kulüplerin değil eklenen kulüplerin olduğu bir dönem yaşadı. Üye olan kulüp sayısını artırmayı başardık. Hentbol takımından, basketbol takımına diğer alt yapı kulüplerine kadar Yozgat ASKF’ye dahil etmeyi Allah bize nasip etti. Gittiğimiz bütün ilçelerimizde, bütün kulüplerimizde 1 dönem daha AKSF görevini bizim yapmamız yönünde telkinler var.

BAŞKANLIĞA ADAYIM

Biz de bir dönem daha Yozgat’ta amatör sporun gelişmesi için bu göreve talip olmaya karar verdik. Kulüplerden gösterilen büyük ilgiden dolayı her bir kulübümüze teşekkür ediyorum. Yapılacak olan 9. Olağan Genel Kurulumuzun Yozgat’a ve amatör spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık