Ana Sayfa Yozgat Yozgat'a Bu Kin Nereden Geliyor?

Yozgat'a Bu Kin Nereden Geliyor?

Yozgat Merkez'de bulunan ve geçtiğimiz Pazar günü yapılan Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanlığı seçiminde Şoförler Odası Başkanı İlhami Bakıcı'yı destekleyen oda başkanları bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2014 Perşembe 14:28
Yozgat'a Bu Kin Nereden Geliyor?
Yozgat Merkez'de bulunan ve geçtiğimiz Pazar günü yapılan Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanlığı seçiminde Şoförler Odası Başkanı İlhami Bakıcı'yı destekleyen oda başkanları bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Bakıcı, “İlçelerin neden Yozgat merkeze bu kadar kinlendiklerini, neden bu kadar tek vücut olduklarını hepsini ilerleyen günlerde açıklayacağız” dedi.

Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda bir araya gelen Yozgat merkezde bulunan oda temsilcileri, Yozgat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetiminin takipçisi olacaklarını söyledi. Oda başkanları adına açıklama yapan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, Pazar günü yapılan Yozgat ESOB başkanlığı seçiminin tüm esnaf ve sanatkâra ve Yozgat'a hayırlı olması dileğinde bulundu. Bakıcı, "Biz demokrasiye ve sandığa saygı duyuyoruz. Fakat bundan sonra Yozgat merkezde bulunan odalar hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Birlik yönetiminin takipçisi olacağız, birlik yönetiminin vermiş oldukları sözleri yerlerine getirip getirmediklerini, esnafa ve odalara nasıl hizmet edildiğini, yapılan lüzumsuz harcamaların takipçisi olacağız" dedi.

Seçimler öncesi ve sonrası yapılan hareketlerin Ahi Evran geleneğine yakışmadığını dile getiren Bakıcı, “İlçelerin neden Yozgat merkeze bu kadar kinlendiklerini, neden bu kadar tek vücut olduklarını hepsini ilerleyen günlerde açıklayacağız. Seçim öncesi ve seçim sonrası yapılanlar Ahi Evran geleneğine yakışmayan hareketlerdir. Biz birlik ve beraberlik içerisinde hareket edip esnafımıza en iyi hizmeti sunacağız” diye konuştu
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık