Ana Sayfa Yozgat Yozgat Valisinden İlçelere Çıkarma!

Yozgat Valisinden İlçelere Çıkarma!

Vali Abdulkadir Yazıcı, Şefaatli ve Yenifakılı ilçelerinde yaptığı incelemelerin ardından göreve seçilen belediye başkanlarına hayırlı olsun dedi.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2014 Perşembe 12:53
Yozgat Valisinden İlçelere Çıkarma!

Vali Abdulkadir Yazıcı, Şefaatli ve Yenifakılı ilçelerinde yaptığı incelemelerin ardından göreve seçilen belediye başkanlarına hayırlı olsun dedi. Sözkonusu ziyaretler, hem Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt’u, hem de Yenifakılı Belediye Başkanı Yalçın Karadavut’u memnun etti.

30 Mart seçimleri sonrasında tekrar Şefaatli Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Zeki Bozkurt’u ziyaret eden Vali Yazıcı, başarı dileklerini iletti.

Şefaatli Kaymakamı Çağlayan Aydın ile yaptığı ziyarette, Yozgat’ın ilçelerini ziyaret ederek halkın desteği ile göreve seçilen belediye başkanlarına hayırlı olsun dediklerini belirten Yazıcı, “artık kentimiz ve ilçelerimiz için neler yapabiliriz onun gayreti içerisindeyiz. Kaymakamlarımız ve belediye başkanlarımız ile istişare içerisindeyiz” diye konuştu.

Yazıcı, Şefaatli ilçesinin doğası ve sakinliği ile huzur verdiğini kaydetti.

YENİFAKILI ZİYARETİ

Vali Yazıcı’yı Yenifakılı ilçesinde, Kaymakam Selami Kaya ve Belediye Başkanı Yalçın Karadavut ve vatandaşlar karşıladı. Yazıcı, belediyeye yaptığı ziyarette, başkanlığa seçilen Yalçın Karadavut’a hayırlı olsun dedi. Yenifakılı’da bir çok projenin devam ettiğini ileri süren Yazıcı, “1 milyon liraya mal olacak 12 derslikli imam hatip orta okulumuz kısmet olursa gelecek eğitim sezonunda hizmet vermeye başlayacak. Yine ilçemizde 120 kişilik liseliler için öğrenci yurdu yapacağız. İlçemiz halkına daha rahat hizmetlerin verilmesi için de hükümet konağının gelecek yıl yapımına başlanacak” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık