Ana Sayfa Yozgat Yozgat Valisi Yazıcı'ya Öyle Bir Sürpriz Yaptılar Ki..

Yozgat Valisi Yazıcı'ya Öyle Bir Sürpriz Yaptılar Ki..

Yozgat Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği’ne bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklar, Vali Abdulkadir Yazıcı’ya doğum günü sürprizinde bulundu. Çocuklarla birlikte 53’üncü yaş günü pastasını kesen Vali Yazıcı, oldukça duygusal anlar yaşadı.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2014 Perşembe 17:46
Yozgat Valisi Yazıcı'ya Öyle Bir Sürpriz Yaptılar Ki..
Sabah erken saatlerde makamına gelen Vali Yazıcı, ellerinde çiçeklerle kendisini karşılayan çocukların doğum günü sürprizi ile karşılaştı. Çocukların program için yaptırdığı pastayı kesen Yazıcı, minik çocukların elinden pasta yedi. Yazıcı, daha sonra çocuklara pasta ikram etti.

Beklemediği bir sürprizle karşılaştığını belirten Vali Yazıcı, kendisine bu atmosferi ve mutluluğu yaşatan Mutlu Yuva Mutlu Yaşam çocuklarına teşekkür etti.

Çocukların sürpriziyle güne başlamanın kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Yazıcı "Doğum günümü hatırlayıp bana sürpriz yapmışlar. Biz bu ailede birbirimizi Mevla’nın rızası için seviyoruz. Birbirimizi hatırlıyoruz, düşünüyoruz, birbirimizin yanındayız. Bugün çocuklarımızın bu ince düşüncesi de bunun meyvesidir." dedi.

Kendisi için en büyük hediyenin çocuklar olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı,"Bu ortamda çok yoğun bir muhabbet, sevgi ve güzellik var. Çocuklarımız benim için farklı hediyeler ve çiçekler getirmiş. Benim için en büyük hediye çocuklarımızın kendisi." dedi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat ismi nereden geliyor? Yozgat tarihi hakkında genel bilgiler

Yozgat ismi nereden geliyor? Yozgat tarihi hakkında genel bilgiler

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık