Ana Sayfa Yozgat Yozgat Valisi İlçe İlçe Gezdi

Yozgat Valisi İlçe İlçe Gezdi

Vali Abdulkadir Yazıcı, Sorgun, Akdağmadeni ve Saraykent ilçelerinde yaptığı incelemelerin ardından göreve seçilen Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan ve Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öcal’a ayrı ayrı “hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Mayıs 2014 Perşembe 11:12
Yozgat Valisi İlçe İlçe Gezdi

Vali Abdulkadir Yazıcı, Sorgun, Akdağmadeni ve Saraykent ilçelerinde yaptığı incelemelerin ardından göreve seçilen Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan ve Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öcal’a ayrı ayrı  “hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak, 30 Mart seçimleri sonrasında tekrar Sorgun Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Şimşek’i ziyaret eden Vali Yazıcı, başarı dileklerini iletti. Yazıcı, İl genelinde sakin ve huzurlu bir seçim gerçekleştiğini ve halkın tercihine herkesin saygı duyması gerektiğini bir kez daha vurguladı.

Sorgun’dan Akdağmadeni’ne geçen Vali Yazıcı, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan’ı ziyaret etti. Üçüncü dönem belediye başkanı seçilerek görevine devam eden Daştan’ı tebrik eden Yazıcı, başarısından dolayı kutladı.

Tarihi, kültürü, örf ve adetleri ile Anadolu’nun bütün özelliklerini bünyesinde barındıran Akdağmadeni ilçesinin büyük bir gelişme içerisinde olduğuna dikkat çeken Vali Yazıcı, “Belediye Başkanı Suphi Daştan’ın en güzel hizmetleri, projeleri Akdağmadeni’ ne kazandıracağından hiç şüphemiz yoktur. Sayın başkanımıza 3. Döneminde başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

Akdağmadeni’nden Saraykent’e geçen Vali Yazıcı, Saraykent Kaymakamı Ali Öner ile birlikte Saraykent Belediyesini ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Ahmet Öcal tarafından karşılanan ve belediyenin çalışmaları, hedefleri ve hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgiler alan Vali Yazıcı, Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen Ahmet Öcal’a da başarılar diledi.

Saraykent İlçe Jandarma Komutanlığı’nı da ziyaret eden Vali Yazıcı, ilçenin asayiş durumu ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık