Ana Sayfa Güncel Yozgat Vali Vekili De Eski Polis Çıktı!

Yozgat Vali Vekili De Eski Polis Çıktı!

Kendisini ziyaret eden polis müdürleriyle hasbihal eden Vali Vekili Kemal Şahin, 1992 yılında Polis Akademisinden mezun olduğunu ve bu teşkilatı çok iyi bildiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2014 Cuma 14:10
Yozgat Vali Vekili De Eski Polis Çıktı!

Kendisini ziyaret eden polis müdürleriyle hasbihal eden Vali Vekili Kemal Şahin,  1992 yılında Polis Akademisinden mezun olduğunu ve bu teşkilatı çok iyi bildiğini söyledi. Şahin, “Ben kendimi hiçbir zaman bu teşkilattan soyutlamadım ve hep onlardan birisi olarak gördüm” dedi.

Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169’uncu yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Kutlama etkinlikleri kapsamında Vali Yardımcısı Kemal Şahin’i ziyaret eden Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Osman Olgun ve rütbeli personel, Şahin’e çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Kendisinin de 1992 yılında Polis Akademisinden mezun olduğunu ve bu teşkilatı çok iyi bildiğini ifade eden Şahin, “Ben kendimi hiçbir zaman bu teşkilattan soyutlamadım ve hep onlardan birisi olarak gördüm. Şimdide vatandaşımızın huzur ve güvenliği için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Polis Teşkilatının gerek Osmanlı gerekse Türkiye Cumhuriyeti dönemlerinde önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Şahin, “Günü teknolojisi ve çağın şartlarına göre kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren kuruluşlarımızdan bir tanesi olan Polis Teşkilatı Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde, demokratikleşme ve hukukun üstünlüğünün sağlanmasında çok önemli görevler üstlenmiştir. Eğitimi ve teknolojisi ile göz dolduran Türk Polisi sadece yurt içinde değil yurt dışında aldığı görevlerle kendisini göstermektedir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat felaketi yaşadı! Bunun sorumlusu kim?

Yozgat felaketi yaşadı! Bunun sorumlusu kim?

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık