Ana Sayfa Güncel Yozgat uyuma! Şehidimizin yavrularının sünneti var! 

Yozgat uyuma! Şehidimizin yavrularının sünneti var! 

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 2015 yılında şehadete yürüyen Yozgatlı hemşerimiz bomba imha uzmanı Haydar Çetin’in oğulları Eymen ve Emin sünnet oluyor. 

Giriş Tarihi: 3 Temmuz 2017 Pazartesi 22:00
Yozgat uyuma! Şehidimizin yavrularının sünneti var! 

9 Temmuz 2017 Pazar günü saat 12:00 ve 15:00 saatleri arasında Ankara’da bulunan Belinay Düğün Salonunda Şehidimiz Haydar Çetin’in oğlu Eymen ve Emin erkekliğe ilk adımı atacak. 

GÜNLERCE BU FOTOĞRAF KONUŞULMUŞTU 

Şehit polisin annesi Şükran, eşi Aysun ile büyük oğlu Eymen’in gözyaşları tören alanında bulunanların yüreklerini dağlamıştı. Günlerce ulusal medyada ve sosyal medyada Eymen’in bu acısı konuşulmuştu. 

Sokağa çıkma yasağının o dönem sürdüğü Sur ilçesinde bölücü terör örgütü PKK’lı hainler tarafından kanas’la şehit edilen Haydar Çetin’in cenaze töreninde şehidin oğlu Eymen’in, “Babam nerede, anne babam cennete gidecek değil mi? Keşke son bir kez daha görseydim. Anne sen gitme ne olur. Ben bakmayacağım tabuta" sözü ile annesi Şükran Çetin'in "Oğlum, daha çok gençtin, nasıl kıydılar sana" sözleri daha dün gibi hafızalarımızda tazeliğini koruyor. 

YOZGATLILAR YALNIZ BIRAKMAYACAK 

Ankara’da yaşayan Yozgatlıların, dernek ve federasyonların da şehidimizin oğullarının bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayacağı öğrenildi.

Sürmeli Haber / Özel

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık