Ana Sayfa Ekonomi Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut’dan 2017 yılı mesajı

Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut’dan 2017 yılı mesajı

Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut, “Yeni ve büyük umutlarla gireceğimiz 2017 yılının, ülkemize, ilimize ve tüm insanlığa, sağlık ve mutluluk getirmesini diler, bütün  meslektaşlarımın ve  Yozgat  halkının yeni yılını kutlar  sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini temenni ederim” dedi.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2016 Cuma 13:11
Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut’dan 2017 yılı mesajı

Yozgat SMMMO Başkanı Ahmet Bulut tüm Yozgat halkının yeni yılını kutladı. İyisi, kötüsü, sevinçleri ve hüzünleriyle 2016 yılının geride kaldığını, ülkemiz, ilimiz için yeni ve umut dolu bir yılı karşılamaya hazırlandığımızı belirten Bulut’un yeni yıl mesajı şöyle:  “2016 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle, 2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

 KARDEŞLİK HUKUKU İŞLER OLSUN

Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir. 2016 yılı, ülkemizde yaşanan kimi müessif hadiseler nedeniyle buruk geçse de, geleceğe ilişkin umutlarımızı artıran bir yıl oldu. Yıl içinde yaşanan sıkıntıları, acı hadiseleri, elim kazaları, millet olmanın verdiği güçle ve dirayetle, hep birlikte aştık. Ülke olarak hep birlikte kardeş olarak; karşımıza çıkan badireler karşısında kenetlendik, kucaklaştık, kardeşlik hukuku içinde sorunlarımıza çözümler ürettik. 2016, ülkemiz de ve  yakın coğrafyamızda, özellikle de komşularımız Suriye ve Irak’ta acıların zirveye çıktığı bir yıl oldu. Yeni ve büyük umutlarla gireceğimiz 2017 yılının, ülkemize, ilimize ve tüm insanlığa, sağlık ve mutluluk getirmesini diler, bütün  meslektaşlarımın ve  Yozgat  halkının yeni yılını kutlar  sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini temenni ederim.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şefaatli’ye fabrika müjdesi! İmzalar atıldı

Şefaatli’ye fabrika müjdesi! İmzalar atıldı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık