Ana Sayfa Sağlık Yozgat Şehir Hastanesi son teknolojiyle donatıldı

Yozgat Şehir Hastanesi son teknolojiyle donatıldı

Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı kamu-özel ortaklığı ile Rönesans Holding tarafından yapılan Yozgat Şehir Hastanesi’nde kurulu bulunan patoloji laboratuvarı son teknoloji ile hizmet verecek.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2016 Perşembe 20:44
Yozgat Şehir Hastanesi son teknolojiyle donatıldı

Bir hekimin en etkin, doğru ve hızlı sonuç alıp, teşhisi kolaylaştıran hizmetin laboratuvar hizmetleri ve altyapısı olduğunu belirtenYozgat Şehir Hastanesi Rönesans Holding Hastane Yöneticisi Mehmet Karakuş patoloji laboratuarıyla ilgili şunları söyledi:

4X4’LÜK HİZMET

 “Hastanemiz laboratuarı son teknoloji sistemler ile donatılmış olup, sistemler seçilirken kaliteli, güvenilir ve efektif sistemler kullanılmıştır. Son teknolojiyle kurulan hastanemizde, Dijital Patoloji sistemi çalışacağız. Tele patoloji ve gerçek –zamanlı olarak cam-slaytları incelemek için hızlı olarak görüntülenebildiği sektördeki en son çıkan sistemidir. 4-slayt kapasitesi ve tamamen robotik kontrol sistemi ile 15 saniyeden daha kısa zamanda hastalara ait slaytlara gerçek  zamanlı olarak ulaşılacaktır. Son derece kompakt dizaynı sayesinde laboratuarda fazla yer işgal etmemesi, kolay kullanımı ve bu sistemler içinde minimum bilgi işlem ihtiyacı düşünüldüğünde, laboratuarımız ve hastalara çok kısa zamanda sonuç yetiştirmemiz açısından sadece bölgemizde değil, tüm Türkiye’de önemli bir referans laboratuarı olacağımızı düşünüyoruz. ‘Kanser teşhisini ileri noktalara taşımak, yaşamlara kalite katmak’ ilkesiyle Yozgat ve çevre illerdeki halkımıza hizmet vereceğiz.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Türkiye'de ilk açılan Yozgat Şehir Hastanesi kaç hastaya baktı?

Türkiye'de ilk açılan Yozgat Şehir Hastanesi kaç hastaya baktı?

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık