Ana Sayfa Güncel Yozgat POMEM cumartesi günü açılıyor

Yozgat POMEM cumartesi günü açılıyor

Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi’nin resmî açılışı Cumartesi günü yapılacak.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2016 Perşembe 12:26
Yozgat POMEM cumartesi günü açılıyor

 Saat 09.30’da başlayacak açılış törenine Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da katılacak. 400’ü bayan, bin 100 öğrenci kapasiteli okul, Türkiye’nin en gözde polis eğitim merkezlerinden birisi olarak gösteriliyor.

TÜRKİYE’NİN EN GÖZDE OKULLARINDAN BİRİ

Cumartesi günkü açılışın yanısıra gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Şaban Kütükoğlu, şunları söyledi: “Her biri üniversite mezunu toplam bin 100 öğrenci mevcudumuz var. Bu yıl 400 bayan öğrenci kabul ettik. Bunların intibak eğitimleri tamamlandı. Çok yüksek kapasiteli bir okul burası. Türkiye’nin en gözde okullarından birisi. Geçtiğimiz hafta içerisinde bütün eksiklerimizi tamamladık ve Cumartesi günü resmî açılışı yapılabilir hale getirdik. Saat 09.30’da başlayacak açılış törenimize Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ da teşrif edecek.

MÜRACAATLARDA PATLAMA VAR

 İstanbul Beşiktaş’taki hain bombalı saldırıda şehit olan 37 polis kardeşlerimiz arasında burada okuyanlar da bulunuyor. Bir anlamda burası kahramanlar yetiştiren bir okul. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Okul olarak bu yıl çok daha iyi konumdayız. Bozok Üniversitesi ve Emniyet Müdürlüğü personeli ders konusunda her türlü desteği sağlıyor. Her perşembe konferans düzenliyoruz. Konusunda uzman kişilerden istifade ediyoruz.  Geçen yıl 843 öğrenci mezun ettik. Öğrenciler her geçen yıl bir önceki yıla nazaran mesleğine daha fazla sarılıyor. Bu sene özel harekât müracaatlarında tam anlamıyla patlama yaşanıyor. Allah de

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık