Ana Sayfa Siyaset Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'den imza cevabı

Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'den imza cevabı

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, sosyal medya hesabından bu kez Yozgat’a Havaalanı’nın 240 milyon TL’lik bedelle yatırım programına alındığına ilişkin Yüksek Planlama Kurulu kararının faks teyitli orijinalini üst yazısıyla birlikte paylaştı.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2017 Salı 22:34
Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'den imza cevabı

Başer’in, önceki paylaşımında olduğu gibi bir kez daha “240 milyon TL yatırım bedelli havaalanımız Yozgat’a, Yozgat insanına hayırlı olsun!” notu düşmesi gözden kaçmadı.

Yozgat Yenigün Gazetesi’nden Orhan Kalabalık’ın gündeme getirdiği Başbakan Binali Yıldırım, üyeler; Başbakan Yardımcıları Nurettin Canikli ve Mehmet Şimşek, Enerji ve Tabi Bakanı Berat Albayrak ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu için açılan imza yerlerinin boş olduğuna da dikkat çekilmişti. imza detayına Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer böyle cevap verdi.

Başbakan Yıldırım Yozgat Havaalanı için imza atmadı mı?- HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Yozgat Havaalanı projesinin Yüksek Planlama Kurulu’nca karara bağlandığına ilişkin bir belgede Yozgat ve Karaman havaalanları için direkt yatırım programına dahil edilmesi ibaresi yer alırken, Tokat Havaalanı’na 17 milyon 500 bin liralık ödeneğin özkaynaklardan karşılanması koşulu getirildiği belirtiliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık