Ana Sayfa Siyaset Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: ‘Ben Bir Yozgat Sevdalısıyım’

Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: ‘Ben Bir Yozgat Sevdalısıyım’

Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat insanına borcunu ödemek için durmadan çalıştığını söyledi.

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2016 Çarşamba 07:48
Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: ‘Ben Bir Yozgat Sevdalısıyım’

1 Kasım seçimlerine 4’üncü sıradan aday gösterilmesine rağmen Yozgat halkının kendi evladına sahip çıktığına dikkat çeken Başer, “Ben bir Yozgat sevdalısıyım. Sözümü yerine getirmek içinde buradayım. Bu can bu bedelle oldukça hep Yozgat için çalışacağım. Milletim ve Türkiye için çalışacağım” dedi.

 Parti farkı gözetmeksizin herkesin sorunu ve beklentisiyle ilgilendiğini ve ilgilenmeye devam edeceğini belirten Başer, muhtarlarla yakın diyalog içinde olduğunu, telefonunun sürekli açık olduğunu ve isteyen herkesle görüşebileceğini ifade etti.

Seçimlerde Yozgat’ın Meclis’e 4 milletvekili gönderdiğini hatırlatan Başer, “Bu bize büyük bir sorumluluk yükledi. Ak Parti olarak Yozgat’ımızda iktidara gelmeden önce 44 km bölünmüş yol vardı. Şuanda 400 km aştı. İnşallah önümüzdeki dönemde anayolumuzun tamamını sıcak asfalt ile kavuşturmuş olacağız. Yozgat’ımızın 4 bin 600 km köylerin yol ağı vardı. 14 yıllık ak parti iktidarında artık yollarımızın tamamı sıcak asfalta kavuştu. Önümüzdeki dönemde temel hedefimiz bölünmüş ve grup yollarının standardını artırmak olacaktır” dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık