Ana Sayfa Eğitim Yozgat Mektebim Koleji zirveye kuruldu

Yozgat Mektebim Koleji zirveye kuruldu

Yozgat Mektebim Koleji eğitimdeki başarısını spora da yansıtmayı başardı.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2017 Pazar 22:38
Yozgat Mektebim Koleji zirveye kuruldu

Basketbol Yıldız Erkekler Ligi’nde il birinciliği, Yozgat ve ilçelerinde kendi yaş grubunda 7 birincilik, 6 ikincilik, 5 üçüncülük, Badminton Yıldız Kızlarda il birinciliği, küçük erkeklerde il üçüncülüğü, Masa Tenisi’nde il üçüncülüğü, Yüzme ise il birinciliği ve il üçüncülüğü elde eden okul öğrencilerinin bu performansı okul yönetiminin de yüzünü güldürdü.

BASKETBOL BİRİNCİSİ

Basketbol öğretmeni  Amine Büşra Biçer yönetiminde müsabakalara çıkan basketbol takımı, rakiplerini tek tek yenerek il birinciliği başarısını elde etti.  Mektebim Koleji öğrencileri il genelinde yapılan satranç turnuvasında da adından söz ettirmeyi başardı. Yozgat ve ilçelerinden katılımın olduğu turnuvada Mektebimli öğrencilerden 7’si kendi yaş gruplarında birincilik, 6’sı ikincilik, 5’i ise üçüncülük elde etti. Satranç öğretmeni Savaş Cansever’in öğrencileri elde ettikleri başarı ile göz doldurdu.

BADMİNTONDA DA GEÇİLMEDİLER

Mektebim Koleji Badminton’da da başarı elde etti. Badminton Yıldız Kızlar müsabakalarda elde ettiği başarı ile kızlarda il birincisi, küçük erkeklerde ise il üçüncüsü oldu.

MASA TENİSİNDE ÜÇÜNCÜ OLDULAR

Masa Tenisi Öğretmeni İrfan Özdemir yönetimindeki müsabakaya çıkan öğrenciler ise masa tenisi turnuvasında il üçüncüsü oldu.

YÜZMEDE DERECE ELDE ETTİLER

Mektebim Koleji öğrencileri il genelinde düzenlenen yüzme turnuvasında il birinciliği ve üçüncülüğüne imza atması eğitimde olduğu gibi sporda da Mektebim Koleji’ni zirveye çıkardı.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bozok Üniversitesi'nde devir teslim

Bozok Üniversitesi'nde devir teslim

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık