Ana Sayfa Spor Yozgat Masterler takımına forma jesti

Yozgat Masterler takımına forma jesti

Yozgat’ın genç işadamlarından Tellcom Tim Turkcell İletişim Merkezi sahibi İsmail Zararsız, sporun ahisi Masterlere forma jesti yaptı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2016 Cuma 10:55
Yozgat Masterler takımına forma jesti

 Katıldığı tüm turnuvalarda Yozgat’ı başarıyla temsil eden Masterlere yaptırdığı formaları Alaca takımıyla oynanan maçtan önce teslim eden Zararsız, “Yaşları ilerlemiş olmasına rağmen spor yaparak zinde kalan ve Yozgat’ımızın tanıtımına katkı sağlayan Masterleri gönülden kutluyorum” dedi.

Kurulduğu günden bu tarafa Yozgat’ı en iyi şekilde temsil eden Yozgat Masterler Derneği üyelerinin gönüllü yaptığı tanıtım çabalarına bir destek de Tellcom Tim Turkcell İletişim Merkezi sahibi İsmail Zararsız’dan geldi.

GURURLA TAKİP EDİYOR

 Yozgat Masterler Takımının Alaca ile oynadığı maç öncesinde yaşları ilerlemiş olmalarına rağmen spordan kopmayan, bunun yanısıra gençlere iyi bir örnek teşkil eden Masterlere formalarını takdim eden Tellcom Tim Turkcell İletişim Merkezi sahibi İsmail Zararsız, “Masterleri gururla ve ilgiyle takip ediyorum. Spora gönülden hizmet eden ekibimizin üyelerinin tanıtım için verdiği çabalara biz de bu şekilde destek olmak istedik. Bundan sonra da kendilerinin yanında olacağım” diye konuştu.

GÜRSAZ’DAN TEŞEKKÜR

Dernek Başkanı Güner Gürsaz da Tellcom Tim Turkcell İletişim Merkezi sahibi İsmail Zararsız’a bu jestinden dolayı teşekkür etti.

Kuruldukları günden bu tarafa Valilik, Belediye, İl Özel İdaresi başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının kendilerini desteklediğini, işadamlarının da yalnız bırakmadığını belirten Gürsaz,  şöyle devam etti: “Tellcom Tim Turkcell İletişim Merkezi sahibi İsmail Zararsız’ın bizi böyle bir jestle hatırlamış olması oldukça memmuniyet verici. Bizim hedefimiz gençlerimize sporun güzelliklerini göstermek, Yozgat’ı tanıtmak. Bu amaca hizmet ederken işadamlarımızın da desteğini yanımızda görmek bize güç veriyor.” Yozgatspor’un kırmızı siyahlı renklerini taşıyan formalarla çıktıkları maçta Yozgat Masterler Alaca’yı 4-1 yenerek forma jestine karşılık vermiş oldu.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara’dan Sorgun Belediyespor'a destek

Ankara’dan Sorgun Belediyespor'a destek

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık