Ana Sayfa Eğitim Yozgat insanı ilgisiz kaldı

Yozgat insanı ilgisiz kaldı

Yozgat insanı her nedense öteden beri resmi programlara ilgi göstermiyor. Bu gelenek Ramazan Bayramı programında da kendini gösterdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Yozgat Milletvekillerinin iştirak ettiği resmi programa çok az sayıda vatandaş iştirak etti. Program, görevli kamu personelin zorunlu katılımı ile kotarıldı.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2017 Çarşamba 18:35
Yozgat insanı ilgisiz kaldı

Yozgat insanı her nedense öteden beri resmi programlara ilgi göstermiyor. Bu gelenek Ramazan Bayramı programında da kendini gösterdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Yozgat Milletvekillerinin iştirak ettiği resmi programa çok az sayıda vatandaş iştirak etti. Program, görevli kamu personelin zorunlu katılımı ile kotarıldı. Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen resmi bayramlaşma programı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın da katılımıyla gerçekleşti.

Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleşen bayramlaşma programına Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Vali Kemal Yurtnaç’ın yanı sıra, Yozgat Milletvekilleri Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer, Belediye Başkanı Kazım Arslan, İl Jandarma Alay Komutanı Vekili Albay Hasan Başkök, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, il protokolü ve az sayıda vatandaş katıldı. Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat Milletvekilleri Ertuğrul Soysal ve Yusuf Başer daha sonra sırasıyla, İl Jandarma Komutanlığı, YozgatPolisevi, Yozgat Şehir Hastanesi, Alparslan Türkeş Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek bayramlaştı.

 ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI

Vali Yurtnaç daha sonra vatanın bölünmez bütünlüğü için toprağa düşen şehitlerimizin ailelerini de ziyaret etmeyi unutmadı. Şehit ailelerinin bayramını kutlayan Vali Yurtnaç, şehitlerinize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır, gazilerimize de sağlıklı bir hayat geçirmeleri temennisinde bulundu.

YORUMLAR
  • yorum2017-06-29 08:56:54Ercan

    Yozgat insanı aç işsiz sigortası bile yok daha çoğunun neye ilgi gösterecekler ? ayıp yazıklar olsun..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık