Ana Sayfa Yozgat Yozgat ESOB'un Yeni Başkanlığı Belli Oldu

Yozgat ESOB'un Yeni Başkanlığı Belli Oldu

Yozgat’ta 28 Yıldır ESOB Başkanlığını yürüten Uğur Bektaş’ın MHP’den Yozgat Belediye Başkan adayı olmasından dolayı görevi bırakmasıyla birlikte başkanlık görevini yürüten Latif Altın, yapılan Genel Kurul Toplantısı'nda ESOB Başkanı seçildi.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2014 Pazar 22:04
Yozgat ESOB'un Yeni Başkanlığı Belli Oldu
Seçimde Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı ve ESOB Başkanı Latif Altın'ın aday olduğu iki liste yarıştı. Genel kurulda gündem maddelerinin tamamlanması sonrasında başkanlık seçimine geçildi. Seçim öncesi adaylara söz hakkı verildi. Ancak İlhami Bakıcı’nın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Latif Altın’ın konuşmasında karşı taraftan itirazlar gelince delegeler arasında arbede yaşandı. Olaya polis müdahale ederken, olayların büyümemesi için Latif Altın konuşmasını yapmadı ve oy kullanımına geçildi.

222 delegeden 217 delege oy kullandı. Kullanılan oylardan biri geçersiz sayılırken, İlhami Bakıcı 76 delegenin oyunu aldı. 140 delegenin oyunu alan Latif Altın ise Yozgat ESOB Başkanı seçildi.

Seçim sonrası bir konuşma yapan Yozgat ESOB Başkanı Latif Altın, bu odanın artık bir tane değil 30 tane başkanı olduğunu belirterek, "Bütün esnaf odalarımız bu odanın da başkanıdır. Daha önce yüzümüze kapanan Esnaf Odaları Birliği kapısı, bütün oda başkanları ve esnafımızın yüzüne her zaman açık olacak. Biz birlik ve beraberlik içerisinde ilimizin ve esnafımızın gelişmesi için çalışacağız. Esnafımızın her zaman yanında olup onların sorununu çözmeye gayret göstereceğiz. Burada amacımız Yozgat’a ve esnafına hizmet etmektir. Yozgat sadece merkez değil ilçeleriyle bir bütündür. İnşallah biz bu bütünlüğü bozmadan hizmetimize devam edeceğiz. Hiçbir zaman ayrımcılık yapmayacağız. Hep birlikte olacağız" dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık