Ana Sayfa Eğitim Yozgat Çözüm Koleji ödül töreni düzenledi

Yozgat Çözüm Koleji ödül töreni düzenledi

Yozgat Çözüm Koleji Müdürü Fatih Yılmaz, “Karne törenimiz vesilesiyle hem TEOG sınavında üstün başarı gösteren öğrencilerimizi hem de sportif, kültürel ve derslerde gösterilen başarılar dolayısıyla öğrencilerimizi ödüllendirdik” dedi.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2017 Pazar 22:21
Yozgat Çözüm Koleji ödül töreni düzenledi

Yozgat Çözüm Koleji, düzenlediği karne töreninde başarılı öğrencilerini ödüllendirdi.  Okul Konferans Salonu’nda düzenlenen karne törenine okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Törende açıklamalarda bulunan Çözüm Koleji Müdürü Fatih Yılmaz, kolej olarak 2016-2017 eğitim yılını başarılı bir şekilde geçirdiklerini ifade etti.

Yılmaz, “ 2016-2017 eğitim öğretim yılının 1’inci dönemini tamamlamış bulunmaktayız . Karne törenimiz vesilesiyle hem TEOG sınavında üstün başarı gösteren öğrencilerimizi hem de sportif, kültürel ve derslerde gösterilen başarılar dolayısıyla öğrencilerimizi ödüllendirdik. Tüm öğrencilerimizi üstün başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin yarı yıl tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Çözüm Koleji öğretmenleri ve öğrenciler tarafından hazırlanan etkinlikler katılımcılara sergilendi. Ayrıca TEOG sınavı başta olmak üzere okullarında başarılı olan öğrencilere, öğretmenleri tarafından hediyeleri takdim edildi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü’nden dönem sonu değerlendirmesi

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü’nden dönem sonu değerlendirmesi

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık