Ana Sayfa Yozgat Yozgat Çöplüğüne Bakın Ne Yapılacak!

Yozgat Çöplüğüne Bakın Ne Yapılacak!

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, kent girişinde bulunan eski çöplük alanı başta olmak üzere önemli noktalara farklı park projeleri ile nefes aldıracaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2014 Cumartesi 17:40
Yozgat Çöplüğüne Bakın Ne Yapılacak!

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, kent girişinde bulunan eski çöplük alanı başta olmak üzere önemli noktalara farklı park projeleri ile nefes aldıracaklarını söyledi. Arslan, “İnsanımızın boş vakitlerini sevdikleri ile rahat ve huzurlu bir şekilde geçirecekleri bir park alanı oluşturmak için kolları sıvadık” dedi.

Yozgat’a Ankara istikametinden girişte bulunan eski şehir çöplüğü alanı, hazırlanacak özel proje ile yeşil park alanına dönüştürülecek. Belediye Başkanı Kazım Arslan, şehre gireni modern ve yeşil görüntüsü ile karşılayacak park çalışmasına önümüzdeki günlerde başlanacağını söyledi.

Adaylık sürecinde tüm konuşmalarında daha çok otopark alanı ve yeşil alan hedefinden bahsettiğini anımsatan Arslan, şöyle devam etti:

BAŞKAN’IN ÇOK ÖZEL PARK PROJELERİ VAR

“İnsanımızın boş vakitlerini sevdikleri ile rahat ve huzurlu bir şekilde geçirecekleri bir park alanı oluşturmak için kolları sıvadık. Yozgatlı hemşerilerimizin en önemli beklentilerinden bir tanesi yeşil alandır. Özellikle mezbelelik, kullanılmayan geniş alanlarımız var. Buraları insanların kullanımına açacak çok özel park projelerimiz var. Bu projelerden bir tanesini şehrin girişinde eski çöplük alanında yapacağız. Bu bölgeyi insanların kullanımına açacağız.”

Yozgat’ın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en acil hizmetleri hayata geçireceklerini kaydeden Başkan Arslan, Yozgat'ta daha çok yeşil alan, daha çok park alanları, daha çok otopark, daha geniş ve kullanışlı caddeler oluşturarak şehri nefes aldıracakları taahhüdünü yineledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık